Sesja z Sinfonietta Cracovia

W poprzednim tygodniu miała miejsce wizerunkowa sesja zdjęciowa dla muzyków Sinfonietty Cracovia. Damska część zespołu miała na sobie ubrania zaprojektowane przez absolwentów Szkoły Artystycznego Projektowania Ubioru, a męska – koszule i garnitury od Vistuli.

Dziękujemy projektantom, którzy użyczyli swoich ubrań do sesji:

Ewelina Kosmal
Katarzyna Jankowska
Marta Mosler-Kalisz
Anna Pochopień
Anka Letycja Walicka
Iga Szuchiewicz – Malgrau
Aneta Zielinska
Pat Guzik
Kwiatosława Depret – Fleur
Pauilna Bżdzikot
Beata Kamińska
Anna Pirowska – Dressap
Sebastian Gasienica-Łuszczek
Karolina Pakaszewska
Nemeth&Stypulska

Sesję stylizowały: Anna Niemczyk-Gadd, Katarzyna Stefanik i Anna Kurpas. Zdjecia wykonał Michał Massa Mąsior.

Nie możemy doczekać się efektów sesji, tymczasem zobaczcie kilka zdjęć z backstage’u.