SAPU na Silesia Bazaar SAPU na Silesia Bazaar
Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image
Scroll to top

Top

SAPU na Silesia Bazaar

SAPU zaprasza na Silesia Bazaar vol. 3

Zapraszamy 12 i 13 grudnia do Katowic na targi mody i dizajnu SILESIA BAZAAR, których jesteśmy partnerem!

Sezon zimowy można uznać za otwarty, więc najwyższa pora rozpocząć przygotowania do świąt… A jak święta to i prezenty! Doskonałym miejscem poszukiwań upominków będą targi niezależnej mody i dizajnu SILESIA BAZAAR vol. 3, które odbędą się w dniach 12 – 13 grudnia w Katowicach.

Targi niezależnej mody i dizajnu to alternatywa dla zakupów w masowych sieciówkach i zatłoczonych przed świętami galeriach. Wśród wystawców znajdziemy niezależne marki modowe, wnętrzarskie oraz manufaktury biżuterii, przedmiotów użytkowych, a nawet producentów kosmetyków. Poza polskimi markami znajdziemy również stoisko Bohemia Design Market z produktami wybranych czeskich marek. Łącznie organizatorzy przygotowali ponad 200 stoisk.

SILESIA BAZAAR to poza zakupami, szereg dodatkowych udogodnień i atrakcji. Będzie można odwiedzić wystawa “Dizajn jest dla Ciebie”, w ramach której prezentowane są prace studentów i absolwentów katowickiej Akademii Sztuk Pięknych, zaspokoić głód w strefie Gastro, oddać swoje pociechy pod opiekę doświadczonych przedszkolanek lub pobawić się z nimi dekorując pierniczki, a po udanych zakupach odpocząć w strefie Relaksu. 
Do tej pory targi odbywały się w kultowym Spodku, który podczas dwóch edycji odwiedziło ponad 10 tys. osób. Organizatorzy postanowili jednak zmienić lokalizację na nowoczesne i dizajnerskie Międzynarodowe Centrum Kongresowe w Katowicach. W tym miejscu w listopadzie odbyła się pierwsza edycja SILESIA BAZAAR Kids - nowa impreza targowa dedykowana modzie dziecięcej. Nadchodzącą SILESIA BAZAAR poprzedziła również Akademia Mody i Dizajnu - projekt dedykowany młodym, początkującym markom odzieżowym oraz wszystkim zainteresowanym tematem mody i dizajnu. W ramach Akademii odbyły się prelekcje oraz warsztaty, w których udział wzięło ponad 70 uczestników. Podsumowaniem Akademii był pokazy mody młodych projektantów. Była to doskonała okazja dla młodych twórców do rozwoju i networkingu.
Po tak udanych wydarzeniach poprzedzających targi nie pozostaje nam nic innego jak cierpliwie czekać na grudzień i szykować się na świąteczne zakupy! Lista wystawców SILESIA BAZAAR już wygląda imponująco, a wciąż się wydłuża. Sprawdź, kto wystawi się w grudniu na  silesiabazaar.pl i do zobaczenia na targach 12 i 13 grudnia!
silesiabazaar.pl
Call Now ButtonZadzwoń teraz