SAPU we współpracy z Fundacją Gotowi Na Zmiany (2) - KSA

SAPU we współpracy z Fundacją Gotowi Na Zmiany (2)

Zobaczcie kolejne zdjęcia z akcji Fundacji Gotowi na Zmiany, w którą włączyli się studenci i absolwenci naszej Szkoły na czele z wykładowcą, Magdaleną Kęskiewicz.

Niezwykłe sesje zdjęciowe powstały dzięki stylizacjom Magdaleny Kęskiewicz, projektom naszych studentów i absolwentów SAPU oraz przede wszystkim wspaniałym modelkom i modelom związanym z Fundacją Gotowi na Zmiany.

Modelka: Ela Kamińska

MUA: Tak.o.makeup

KSA logo 8 2KSA logo 9 2

O fundacji

Pragniemy promować pozytywny wizerunek osób z niepełnosprawnościami. Wierzymy, że chcą one być traktowane jak zdrowe osoby, czuć się potrzebne, zyskać motywację do działania i powód do opuszczenia swojej strefy komfortu.

Jako nieformalna grupa „GOTOWI NA ZMIANY” działamy od 9 listopada 2017 roku na potrzeby udziału w projekcie „MOWES – Małopolski Ośrodek Wsparcia Ekonomii Społecznej – Krakowski Obszar Metropolitalny” – w ramach którego zorganizowaliśmy przedsięwzięcie „LEPSZE JUTRO”.
Od 26 września 2019 roku działamy jako „Fundacja GOTOWI NA ZMIANY”.

Fundacja oprócz działań społecznych na rzecz osób z niepełnosprawnościami chce zajmować się szeroko rozumianą rehabilitacją fizyczną, społeczną oraz psychiczną, w zależności od indywidualnych potrzeb podopiecznych.

Zależy nam na tym, aby podejść do każdej osoby w sposób indywidualny i holistyczny. Wierzymy, że każdy z nas jest wyjątkowy. Nie należy ograniczać się do określonej choroby lub do nieprawidłowo działającego narządu. Istotna jest praca nad stanem umysłu, ducha i ciała, które żyją w symbiozie. Niezależnie od obecnych możliwości uważamy, że wszyscy mają prawo do godnego traktowania i stworzenia im jak najlepszych warunków do życia. Chcemy, aby mieli świadomość możliwości jakie oferuje im świat, bez oceny ich obecnego stanu i bez dyskryminacji.