Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image
Scroll to top

Top

SAPU partnerem Szafingu - Ogólnopolskiego Wietrzenia Szaf - II edycja - KSA

Po sukcesie pierwszej edycji Szafingu, czyli Ogólnopolskiej Akcji Wietrzenia Szaf, serwis Szafa.pl zaprosi na II edycję, która odbyła się w weekend 28-29 listopada 2014 roku w dziesięciu miastach w Polsce. Wymieniać, sprzedawać oraz kupować i „uwalniać swoje ciuchy” można było w: Bydgoszczy, Łodzi, Lublinie, Katowicach, Krakowie, Opolu, Poznaniu, Rzeszowie, Warszawie i Wrocławiu.
Portal Szafa.pl zachęcał do kolejnych porządków, czyli Wietrzenia Szaf! Listopad to doskonały moment, żeby przejrzeć swoją szafę i przygotować się na chłodniejsze dni. Wyprzedaże ciuchów to wspaniała okazja do odświeżenia garderoby i zrobienia miejsca na zimowe ubrania.

“Pierwsza edycja akcji zebrała bardzo pozytywne recenzje, dlatego zdecydowałyśmy się uruchomić kolejny Szafing. Możemy oddać, wymienić lub sprzedać za niewielkie pieniądze: ubrania, buty, torebki, biżuterię, dodatki, książki – słowem wszystko co zalega w szafach, na półkach i w szufladach” – mówi Weronika Krystoń, PR Manager Grupy Szafa.pl

W Krakowie partnerem Akcji Wietrzenie Szaf jest Szkoła Artystycznego Projektowania Ubioru (Zamoyskiego 52). Szafing odbył się 28.11 2014r. Podczas wydarzenia można było zobaczyć zawartość szaf użytkowniczek serwisu Szafa.pl. Oprócz prawdziwych skarbów i modowych perełek, na odwiedzających czekały liczne atrakcje oraz prezenty.
Organizacji wydarzenia w Krakowie podjęły się dwie użytkowniczki serwisu Szafa.pl – Katarzyna Woch i Paulina Kuraś.
szafing

Call Now ButtonZadzwoń teraz