Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image
Scroll to top

Top

SANTA PARTY w Krakowskich Szkołach Artystycznych - KSA

SANTA PARTY w Krakowskich Szkołach Artystycznych

Zobaczcie zdjęcia z tegorocznej imprezy mikołajkowej SANTA PARTY, która odbyła się 15 grudnia 2022 r. w Krakowskich Szkołach Artystycznych. Dziękujemy wszystkim za przybycie!

Każdego roku Krakowskie Szkoły Artystyczne organizują integracyjne spotkanie mikołajkowe dla wszystkich kierunków. Dziękujemy wam za wspólną zabawę!

Fotorelacja z Santa Party 2022:

Fot. Daniel Sheiko / @daskphotography

 

santa-party

 


Sprawdźcie więcej informacji o Krakowskich Szkołach Artystycznych i dołączcie do nas!

Trwa rekrutacja 2023/2024!

Rekrutacja/How to apply

Opinie o KSA Opinions about Fashion College and Photography School

 

  • Krakowskie Szkoły Artystyczne (KSA) to kierunki kształcące w kreatywnych zawodach poszukiwanych na rynku pracy: projektowanie mody, fotografia, projektowanie wnętrz, visual merchandising, aktorstwo, reżyseria, choreografia,  konstrukcja i modelowanie ubioru. Naukę fotografii i projektowania mody można podjąć także w języku angielskim w grupach międzynarodowych.
  • Przez lata działalności KSA zdążyły sobie wyrobić silną markę i mogą pochwalić się wieloma utalentowanymi absolwentami odnoszącymi sukcesy w kraju i zagranicą.
  • Zajęcia odbywają się w dwóch budynkach szkolnych znajdujących się w centrum historycznym Krakowa, wyposażonych w szereg pracowni.
  • Stawiamy przede wszystkim na zajęcia praktyczne, nie rezygnując jednak z niezbędnej teorii.
  • Słuchacze różnych kierunków podejmują współpracę, wspierają się i wymieniają pomysłami. Nieformalna, żywa atmosfera tworzy interdyscyplinarną społeczność młodych artystów. KSA organizuje wspólne dla wszystkich kierunków imprezy (wernisaże, Santa Party, grill itp.)
  • Najlepszy student każdego z dwuletnich kierunków otrzymuje stypendium na ostatnim semestrze nauki.
  • Nasi wykładowcy to praktycy o międzynarodowym doświadczeniu, znani artyści, projektanci mody, fotograficy, projektanci wnętrz, aktorzy, choreografowie, specjaliści VM, marketingu i PR.
  • Szkoła podlega nadzorowi pedagogicznemu Ministerstwa Kultury i Dziedzictwa Narodowego.
Zadzwoń teraz