The Sandwich BookThe Sandwich Book

The Sandwich Book

Dzisiaj prezentujemy pracę polskiego grafika Pawła Piotrowskiego, absolwenta Wydziału Grafiki i Sztuki Mediów Wrocławskiej ASP – The Sandwich Book. Książka w całości wykonana z papieru, której każda strona przedstawia popularne składniki kanapek. Książki tworzone są po to by je czytać, ale gdy otwieramy The Sandwtch Book myślimy już tylko o jedzeniu. Nie polecamy zatem tej lektury dbającym o linię.

Wrocław-based artist and designer Pawel Piotrowski has created The Sandwich Book,a conceptual piece of contemporary art. A book completely made of paper where it’s pages are the common ingredients found in a typical sandwich.Books are created  to read them, but when you open The Sandwich Book, by Pawel Piotrowski, the only thing you have in mind is: “I am hungry”.

5_02-kanapka-ksiazka 5_04-kanapka-ksiazka 5_06-kanapka-ksiazka 5_09-kanapka-ksiazka 5_05-kanapka-ksiazka