Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image
Scroll to top

Top

Nasza absolwentka, Sandra Stachura w VOGUE ITALIA! - KSA

Nasza absolwentka, Sandra Stachura w VOGUE ITALIA!

Projekty Sandry Stachury, tegorocznej absolwentki Szkoły Artystycznego Projektowania Ubioru znalazły się we włoskim wydaniu VOGUE ‚ A!

Kolekcję dyplomową naszej absolwentki – DEEP SPACE, zaprezentowano podczas międzynarodowego festiwalu mody, FashionClash. To międzynarodowy i interdyscyplinarny festiwal mody, skupiający się głównie na „młodych” projektantach i artystach, działających w wielu dyscyplinach. FASHIONCLASH posiada wyjątkową pozycję w międzynarodowym przemyśle mody. Od pierwszej edycji w 2009 roku wzięło udział ponad 900 talentów pochodzących z 40 różnych krajów.

Sandra Stachura jako jedna z trzech polskich projektantów została zaproszona do wzięcia udziału w prestiżowym festiwalu Fashionclash. Jej autorska kolekcja „Deep Space” nie tylko miała tam swój indywidualny pokaz, wpisany w oficjalny program FASHIONCLASH oraz do książki prezentujących się projektantów, ale także zdjęcia projektów zostały opublikowane przez holenderski iD Magazine. Kolekcja wzbudziła duże zainteresowanie ze strony mediów i ludzi mody.

-> www.vogue.it/vogue-talents/news/2017/07/14/fashionclash-2017-maastricht-mafad-clash-project/

 

Sandra Stachura, Szkoła Mody, SAPU

Call Now ButtonZadzwoń teraz