Relacja z European Fashion Accelerator 2017 - KSA

Relacja z European Fashion Accelerator 2017

W dniach 6-9 listopada 2017 w Koszycach (Słowacja) odbyła się kolejna edycja The European Fashion Accelerator, w której wzięli udział przedstawiciele Szkoły Artystycznego Projektowania Ubioru oraz Dyrektor Krakowskich Szkół Artystycznych, dr Jerzy Gaweł. Nasza Szkoła jest jednym z głównych partnerów wydarzenia.

Dla uczestników przygotowano szereg atrakcji, pokazy mody, wykłady, panele dyskusyjne oraz warsztaty związane z branżą fashion.

Swe kolekcje pokazało ośmiu młodych, utalentowanych projektantów z Czech, Węgier, Polski i Słowacji. Nasz kraj reprezentowało dwoje tegorocznych absolwentów Szkoły Artystycznego Projektowania Ubioru, Sandra Stachura oraz Piotr Popiołek.

8 listopada odbyło się uroczyste wręczenie dyplomów projektantom biorącym udział w EFA:

Kolekcja Piotra Popiołka ‚iD”:

Kolekcja Sandry Stachury, „DEEP SPACE”:

Podczas wydarzenia odbył się również szereg interesujących wykładów. Jeden z nich poprowadził Dyrektor Krakowskich Szkół Artystycznych, dr Jerzy Gaweł.

Title: „Ageless Fashion” This photographic lecture shows interesting characters, both young and old, how do they dress. Showing plenty pictures with touch of social aspects of fashion and make up. Intenden not only for designers, but also for photography students, lovers of photography, etc.

Więcej informacji, galerię zdjęć oraz szczegółowy program znajdziecie na stronie: www.eu-fa.eu/