Radisson Blu „Przeprojektowani” - Krakowskie Szkoły Artystyczne

Radisson Blu „Przeprojektowani”

Jednym z pokazów w ramach Cracow Fashion Week 2019 był pokaz PrzePROJEKTowani dla Oliwiera połączony z akcją charytatywną na rzecz małego Oliwiera. Odbył się on w sobotę 16 marca  w Radisson Blu Hotel.

Jedno wielkie wydarzenie, dwadzieścia niezwykłych kobiet, które na ten jeden jedyny wieczór zamieniły się w profesjonalne modelki oraz cztery świetne projektantki. Joanna Organiściak, Anna Załucka Kuczera, Marta Dubanowicz, Kamila Kosowska KAMY. Dla małego podopiecznego Fundacji Poland Business Run „przePROJEKTowaliśmy” koncepcję standardowego pokazu. Tego wieczoru odbył się także Pokaz Laureatów Cracow Fasion Week oraz premiera nowej kolekcji Kamili Kosowskiej KAMY.

Zdjęcia: Ana Zborowska

Cracow Fashion Week to okazja do stworzenia wizerunku firmy energicznej i nowoczesnej, wspierającej rozwój sztuki i świata mody. Poprzez szeroko rozumiane działania marketingowe oraz współpracę z licznymi mediami Cracow Fashion Week jest znany nie tylko w Polsce, ale też poza jej granicami.

Partnerzy Cracow Fashion Week 2019: Miasto Kraków, Krakowskie Biuro Festiwalowe, Sztuka do rzeczy

Partnerzy generalni: AliExpress, Galeria Kazimierz, ICE Congress Center

Organizatorzy: Szkoła Artystycznego Projektowania Ubioru, Krakowskie Szkoły Artystyczne, Agencja Modelek Reklamex, Szkoła Kreatywnej Fotografii

Partnerzy strategiczni: Niebieski Art Hotel&Spa, Hotel Indigo, Park Inn by Radisson, Radisson Blu