PUŁAPKA - wystawa dyplomowa Rozalii Kwiatkowskiej - KSA

PUŁAPKA – wystawa dyplomowa Rozalii Kwiatkowskiej

8 czerwca 2017 r. odbędzie się wernisaż wystawy dyplomowej naszej studentki ze Szkoły Kreatywnej Fotografii SKF, Rozalii KwiatkowskiejPUŁAPKA. Serdecznie zapraszamy!

PUŁAPKA // Rozalia Kwiatkowska
Pawilon Wyspiańskiego, Plac Wszystkich Świętych 2, Kraków
Wernisaż 8.06 o godz. 18:00
Wystawa 8.06.2017 – 24.06.2017
Codziennie od 9-17

Życie to zbiór wielu małych elementów, zlepek zdarzeń i emocji. W codziennych obowiązkach, czasem zapominamy, że jest ono tylko jedno i powinnyśmy je jak najlepiej wykorzystać. Odpowiednie wyważenie, między tym, co dajemy od siebie a tym, co dostajemy od innych, jest trudną sztuką.
Jacy jesteśmy? Co powinniśmy zrobić? Jak się zachować? Czego nie robimy, chociaż powinniśmy? Wielokrotnie gubimy się w tym gąszczu pytań. Jest wiele dróg którymi możemy iść, ale która jestodpowiednia? Słowa umieszczone na zdjęciach mają nam pomóc odkryć siebie na nowo i wyrwać z PUŁAPKI.
Prace zostały wykonane w technice gumy chromianowej.

Wydarzenie na Facebooku

PUŁAPKA