Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image
Scroll to top

Top

Publikacja w contributor magazine z projektami Kordiana Medrali - KSA

Publikacja w contributor magazine z projektami Kordiana Medrali
  • On Sierpień 29, 2019
  • http://www.ksa.edu.pl

Projekty absolwenta Szkoły Artystycznego Projektowania Ubioru, Kordiana Medrali pojawiły się w contributor magazin!

Kordian Medrala to tegoroczny absolwent SAPU, o którym coraz częściej słyszymy w świecie mody. Tym razem na uwagę zasłużyły jego projekty, golf & shirt.

 

 

Sesję wykonała Weronika Szustak, fashion by Agnieszka Paluszyńska and modeling by Dominik@Gagamodels.

Zobaczcie więcej:

Kolekcję dyplomową Kordiana, SLV docenił również Michał Zaczyński: http://michalzaczynski.com/2019/03/24/o-sobie-samych-cracow-fashion-awards-2019-najciekawsze-kolekcje-dyplomowe-sapu/?fbclid=IwAR0vcxkr-iI1pledqciqMp8106OuDstkiJuxZMiQozZKiKDpnI1R5dRFqgs

 

IMG 1134

 

Kolekcja SLV nadaje wizerunkowi antycznego wojownika  nowoczesne formy, ukazując jednocześnie dwie strony męskiej osobowości: twardziela i wrażliwca. Oparta na dekonstrukcji stroju gladiatora i współczesnej kurtki dżinsowej, intryguje autorskimi akcesoriami.

„Stylizacja kolekcji potęguje kult męskiego ciała. Wariacja na temat gladiatora pojawia się również w autorskim obuwiu i materiale z blachy miedzianej. W kolekcji użyłem naturalną bawełnę, wiskozę oraz wełnę. Dopełnieniem jest autorski materiał ze szlachetnej blachy miedzianej”.

Autorzy sesji:

Zdjęcia: Grzegorz Mikrut

Model: Gabriel Stęslowski

Asystentka: Aneta Wieczorek

 


 

O projektach Kordiana mogliśmy również poczytać w Esquire: https://www.esquire.pl/styl/3615/5-mlodych-polskich-projektantow-ktorzy-zacieraja-granice-miedzy-sztuka-a-moda?fbclid=IwAR1IGl5y8DfTVL_avsGcn3uT_Tyql833_L5nU7cJrdgnpLUlY92MaKkuK7g

 

IMG 1151

 

Call Now ButtonZadzwoń teraz