Publikacja w magazynie Imperium Kobiet - KSA

Publikacja w magazynie Imperium Kobiet

Zdjęcia z kampanii Ani Cichosz, absolwentki Szkoły Artystycznego Projektowania Ubioru wykonane przez Bastka Czernka ze Szkoły Kreatywnej Fotografii pojawiły się w najnowszym numerze magazynu Imperium Kobiet.

Photo: Bastek Czernek Photography

Models: Ela Kawka & Aleksandra Ławnik

make-up & hair: Ejmocka

Produkcja: LHCG – Lion’s Head Communications Group

Miejsce: SixtySix Hotel & Winebar

Ania Cichosz jest założycielką marki ANA Cichosz – Fashion Designer. W swych projektach wykorzystuje ona wysokogatunkowe materiały: tkaniny, dzianiny czy włóczki. Tworzy autorskie i unikatowe kreacje, które są idealne dla chcących wyróżnić się z tłumu kobiet. Jednocześnie zwraca szczególną uwagę, by projekty były wygodne oraz praktyczne.

Kreacje zaprojektowane przez Annę Cichosz cieszą się dużą popularnością wśród aktorów, dziennikarzy i gwiazd polskiej sceny muzycznej,  Z dumą prezentują je m.in. Anna Wyszkoni, Beata Kozidrak, Agnieszka Kałuża, Agata Załuska, Karolina Motylewska, Gosia Stępień, Magda Narożna, Izabela Buchowska, Lena Zuchniak, Ariel Banaszewski. W 2016 r. otrzymała wyróżnienie za 10-lecie swojej pracy twórczej.

www.ksa.edu.pl/szkola-mody

Bastek Czernek jest absolwentem Krakowskich Szkół Artystycznych. Urodził się w niewielkiej miejscowości Bestwinie, gdzie rozpoczęła się jego przygoda z fotografią. W swej pracy nieustannie poszukuje nowych możliwości i wyzwań. Współpracuje z najlepszymi polskimi modelkami, modelami oraz aktorkami. Fotografował m.in. Ilonę Felicjańską, Osi Ugonoh, Paulinę Smaszcz-Kurzajweską, Michalinę Strabel, Karolinę Gilon, Verę Suprunenko, Olę Krysiak i wiele innych. Jest autorem zdjęć, które otrzymały wiele wyróżnieć oraz pojawiły się w licznych publikacjach:

Publikacje z artykułami i wideo na stronach głównych tvn.pl, topmodel.tvn.pl oraz maxmodels.pl
Publikacja zdjęć w magazynie WhiteMad
Indywidualna wystawa fotografii mody w Cafe TVN, Warszawa
Publikacja edytorialu w magazynie 2BStyle
Publikacja zdjęć na stronie PhotoVogue – Vogue Italia
Publikacja w niemieckim magazynie Fashion Guide Magazin
Wyróżnienie w międzynarodowym konkursie fotografii mody „Focus on Fashion”
Publikacja w magazynie „Madame”
Publikacja w magazynie Galerii Bałtyckiej
Zdjęcia z Basią Kurdej-Szatan opublikowane w magazynie 2BStyle