Projekty Wioletty Podsiadlik w SHUBA Magazine! - KSA

Projekty Wioletty Podsiadlik w SHUBA Magazine!

Projekty Wioletty Podsiadlik, naszej absolwentki  po raz kolejny trafiły do prestiżowego magazynu modowego. Zobaczcie piękną publikację w SHUBA Magazine!

Publikacja Shuba Magazine @shubamagazine

Photographer: Aleksandra Mrówczyńska @ameise_portfolio

Fashion designer: Wioletta Podsiadlik @wiolettapodsiadlik

Makeup artist: Zuzanna Słowińska @slovinskaa

Female Model: Ola Szołda @olaszkolda

Wioletta Podsiadlik:

Wioletta Podsiadlik urodzona w 1978 roku w Częstochowie. Swoją pasję związaną ze światem mody zaraziła się już w szkole średniej – Częstochowskich szkół Odzieżowych o profilu krawiectwo ciężkie. Już od najmłodszych lat wykazywała zamiłowanie do elegancji, klasy, niebanalności designerskich fasonów, które podkreślają styl i osobowość każdej kobiety.

Studiowała w Krakowskiej Szkole Artystycznej SAPU – kierunek projektant mody, Prowadzi swoją pracownię projektowo-krawiecką. Ma na koncie swoje autorskie projekty, a obecnie jej niezwykła kariera nabiera tempa i bierze udział w ogólnoświatowych projektach, pokazach i targach modowych na terenie naszego kraju, gdzie prezentuje swoje świetne kreacje.

ELECTRICAL STORM. Wioletta Podsiadlik and Ewa Kępys