Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image
Scroll to top

Top

Projekty Klaudii Klimas w finale TOP MODEL TVN! - KSA

Projekty Klaudii Klimas w finale TOP MODEL TVN!

Klaudia Klimas, nasza absolwentka SAPU oraz Adrian Lewandowski połączyli siły i pokazali swoje projekty podczas finału TOP MODEL TVN, który odbył się 25 listopada 2020 r.

Absolwentka Szkoły Artystycznego Projektowania Ubioru, Klaudia Klimas wystąpiła w duecie z projektantem mody oraz wnętrz, Adrianem Lewandowskim. Zobaczcie ich kolekcję zaprezentowaną podczas finału tegorocznej edycji  TOP MODEL.

 

 

 


Dyplomowa kolekcja Klaudii Klimas:

Aryston:  Kompozycja inspirowana rosyjską pozytywką. Symbioza koloru, detali, euforycznych dźwięków i emocji.

Aryston, Klaudia Klimas, SAPU, kolekcja dyplomowa

 

Klaudia Klimas:

Cześć!

Jestem Klaudia i od 2019 roku stawiam swoje pierwsze kroki w świecie mody. Moja marka powstała na poczet Was- kobiet i mimo zmieniających się trendów wiedzie w niej jeden niezmienny prym – dziewczęcy urok! Zakochana jestem w sukienkach i na swój sposób specjalnie dla Was udoskonalam każdą z nich ! Stawiam na wyselekcjonowane tkaniny łączone z ręcznie wykonywanymi detalami.

Uwielbiam zabawę kolorem, fakturą oraz kontrastowym printem. Staram się tworzyć wiele fasonów aby każda z Was mogła znaleźć coś dla siebie. Moje projekty są silnie związane ze mną i własnymi potrzebami, dlatego kupując sukienkę dostajesz dużą część mnie

Poza kolekcją, którą można nosić na co dzień tworzę też dla Was linie premium, którą oglądacie na pokazach, a później unikatowe modele mogą również trafić w Wasze ręce.

KSA logo 9 3KSA logo 8

Call Now ButtonZadzwoń teraz