Projektowanie wnętrz dla początkujących ONLINE - KSA

Projektowanie wnętrz dla początkujących ONLINE

Już w maju 2021 będziecie mieli okazję uczestniczyć w kursie „Projektowanie wnętrz dla początkujących”, który poprowadzi mgr sztuki Monika Mroczkowska-Białasik.

• Termin: 8-9.05.2021 oraz 15-16.05.2021
  • Godz. 15:00-18:00
  • Cena: 420 zł (wpłata musi zostać uiszczona max do 5.05.2021)

Opis: PROJEKTOWANIE WNĘTRZ dla początkujących
Ćwiczenia w darmowym programie online (Homestyler)

Podstawy:

• Wykład o projektowaniu, podstawowe zasady
  • Jak szukać inspiracji i odnaleźć styl
  • Kuchnia – zasady projektowania: styl, funkcja i realizacja
  • Kolor we wnętrzu- ćwiczenie na zadanym projekcie
  • Łazienka – zasady, funkcja i styl
  • Tendencje stylistyczne na świecie

Kurs poprowadzi mgr sztuki Monika Mroczkowska-Białasik – wykładowca projektowania wnętrz i fotografii w Szkole Wnętrz i Przestrzeni oraz fotografii architektury i eksperymentalnej w Szkole Kreatywnej Fotografii. Ukończyła Wydział Architektury oraz Wydział Grafiki (kierunek fotografia) na krakowskiej Akademii Sztuk Pięknych. Prowadzi własne studio projektowania wnętrz, autorka wielu projektów i realizacji restauracji, hoteli, sklepów i domów prywatnych. Swoje fotografie prezentowała na wielu wystawach zbiorowych i indywidualnych.

• Ilość miejsc ograniczona. Decyduje kolejność wpłat.
  • Zapisy na kurs mailowo: kursy@ksa.edu.pl Więcej informacji: 12 656 17 26.
  • W tytule wiadomości należy podać tytuł i datę kursu, w treści imię, nazwisko oraz numer kontaktowy.
    Wiadomość zwrotna będzie zawierać numer konta do uiszczenia należności oraz informację o sposobie uczestnictwa w spotkaniu online.
  • TYLKO WPŁATA NALEŻNOŚCI ZA KURS REZERWUJE MIEJSCE.

kurs projektowania wnętrz

Więcej informacji o kursie: www.ksa.edu.pl/kursy-warsztaty-szkolenia-w-krakowskich-szkolach-artystycznych/kurs-architektura-wnetrz

Szkoła Wnętrz i Przestrzeni / Interior Design School