Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image
Scroll to top

Top

Poznajcie datę 14. edycji Cracow Fashion Week! - KSA

Poznajcie datę 14. edycji Cracow Fashion Week!

Jedno z najważniejszych modowych wydarzeń w Polsce odbędzie się już 18-26 marca 2023 r.! Tydzień mody w Krakowie rozpocznie Pokaz Dyplomowy SAPU – Cracow Fashion Awards.

Cracow Fashion Week to wydarzenie o międzynarodowym zasięgu organizowane przez Szkołę Artystycznego Projektowania Ubioru od 1996 r. W 2009 r. zostało rozszerzone do formuły Cracow Fashion Week.

W tym roku Kraków już po raz czternasty zmieni się w prawdziwą stolicę mody. Przez cały tydzień będzie można uczestniczyć w pokazach, wernisażach, artystycznych warsztatach oraz inspirujących spotkaniach. Tegoroczny program zapowiada się wyjątkowo ciekawie! Nie zabraknie również gości specjalnych i autorytetów w dziedzinie mody.

 

pokaz-dyplomowy

Kolekcja dyplomowa Anny Szczygieł

 

INNOVATION IN DESIGN

Hasło przyświecające 14. edycji wydarzenia to „Innovation in Design”. W 2023 r. chcemy przedstawić świat mody w kontekście nowych technologii w projektowaniu oraz ich wpływu na ekologię i środowisko.

Nowatorskie podejście do zrównoważonego rozwoju i technologii to tematy, na których powinien skupić się świat mody. Rozwój przemysłu modowego, który będzie oparty na nowoczesnych rozwiązaniach przyjaznych środowisku to obecnie jedyna droga jaką powinna podążać moda.

Pragniemy przybliżyć uczestnikom CFW oraz wszystkim pasjonatom mody rozwiązania, które będą miały wpływ na redukcję negatywnego oddziaływania na środowisko naturalne przemysłu odzieżowego oraz które stanowią przyszłość branży modowej – innowacje w produkcji tekstyliów, ubrań, konstrukcji, rozwiązania w zakresie właściwości włókien i materiałów, projektowanie cyfrowe, FashTech, technologia 3D oraz machine learning.

 

pokaz dyplomowy sapu

 

Już wkrótce podamy dokładny program wydarzenia. Śledźcie nasze media społecznościowe oraz stronę: https://cracowfashionweek.com/

Fanpage Cracow Fashion Week: www.facebook.com/CracowFashionWeek

Profil IG Cracow Fashion Week: www.instagram.com/cracowfashionweek/

 

Pokaz dyplomowy Szkoły Artystycznego Projektowania Ubioru

 

Call Now ButtonZadzwoń teraz