PORTFOLIO ONLINE | bezpłatne przeglądy - KSA

PORTFOLIO ONLINE | bezpłatne przeglądy

Rozpoczynamy bezpłatne przeglądy portfolio online w naszej Szkole Kreatywnej Fotografii SKF!

Jeśli jesteś fotografem amatorem, chcesz się rozwijać i zastanawiasz się nad podjęciem nauki w SKF – to coś dla Ciebie!

Przeglądy będą odbywać się w j. polskim oraz angielskim.

Zapisy: wyślij maila na adres: portfoliofotografia@ksa.edu.pl podając w treści: swoje imię, nazwisko, w jakim języku interesuje Cię przegląd (polski/angielski), w tytule wpisując: PRZEGLĄD PORTFOLIO.

W wiadomości zwrotnej otrzymasz wszystkie potrzebne informacje, link do ZOOMa, link do dysku (aby wgrać zdjęcia) oraz godzinę spotkania. Każdy przegląd trwa ok. 30 minut (o dokładnej godzinie spotkania decyduje kolejność zgłoszeń)

Opis: Podczas przeglądu uczestnik będzie miał możliwość zaprezentowania swoich prac otrzymując ich rzetelną ocenę wraz ze wskazówkami od doświadczonego fotografa.

Więcej o Szkole Kreatywnej Fotografii SKF 👉 https://www.ksa.edu.pl/szkola-fotografii

[ENG]

We are starting our free online portfolio reviews at the School of Creative Photography in Polish and English!
Are you an amateur photographer and want to develop? This is something for you!

Send an email to: portfoliofotografia@ksa.edu.pl
Providing in the content: your name, surname, in which language you are interested in the Polish / English review
In the title, enter: PORTFOLIO REVIEW

Description: During the review, the participant will have the opportunity to present his works, receiving their reliable evaluation along with tips from an experienced photographer.

portfolio

Zapraszamy również na nasze kursy wakacyjne!

Kurs fotografii dla początkujących (5.09-8.09.2022)
www.ksa.edu.pl/kursy-warsztaty-szkolenia-w-krakowskich-szkolach-artystycznych/tygodniowe-warsztaty-fotograficzne-weeklong-photography-workshop

Kurs grafiki komputerowej dla początkujących (12.09-15.09.2022)
www.ksa.edu.pl/kursy-warsztaty-szkolenia-w-krakowskich-szkolach-artystycznych/kurs-grafiki-komputerowej-dla-poczatkujacych

Warsztaty fotografii analogowej dla początkujących (12.09-15.09.2022)
www.ksa.edu.pl/kursy-warsztaty-szkolenia-w-krakowskich-szkolach-artystycznych/warsztaty-fotografii-analogowej

Kurs fotografii portretowej (13-14.08)
www.ksa.edu.pl/kursy-warsztaty-szkolenia-w-krakowskich-szkolach-artystycznych/kurs-fotografii-portretowej

Kurs fotografii mody (19.09-22.09.2022)
www.ksa.edu.pl/kursy-warsztaty-szkolenia-w-krakowskich-szkolach-artystycznych/kurs-fotografii-mody-fashion-photography-course

Kurs fotografii ślubnej (6-7.08.2022)

Kurs fotografii ślubnej

Kursy, warsztaty, szkolenia – Fotografia/Photography

Szkoła Kreatywnej Fotografii (SKF)

• Dwa lata nauki – dzienne lub zaoczne od 2004 roku.
  • Dyplom z tytułem ARTYSTA FOTOGRAFIK.
  • 95% zajęć w pracowniach od początku nauki.
  • Ponad 90% absolwentów działa w zawodzie fotografa.
  • Bezpłatny dostęp do studia i sal komputerowych, pakiet Adobe poza zajęciami.
  • Praktyki fotograficzne na pokazach mody i sesjach foto.
  • Szkoła funduje stypendium dla najlepszego słuchacza SKF.
  • Zapisz się na bezpłatny przegląd portfolio na Zoomie – portfoliofotografia@ksa.edu.pl
  • Wykładowcami SKF są aktywni zawodowo fotograficy i artyści.
  • Zbudujesz portfolio otwierające wiele możliwości – patrz absolwenci.
  • Roczne czesne w miesięcznych ratach – patrz Rekrutacja.
  • APLIKUJ ONLINE
  • Poznaj nasze sale – spacer wirtualny
  • Kursy i warsztaty fotograficzne –wybierz kurs dla siebie.
  • Ze względu na wysoki poziom nauczania policealna Szkoła Kreatywnej Fotografii wybierana jest również jako szkoła podyplomowa.
  • Ponad 50% słuchaczy podejmuje naukę w SKF na skutek rekomendacji znajomych, absolwentów szkoły i ludzi z branży.
  • W programie wprowadzamy w tematykę metaverse, NFT, artificial intelligence.
  • Szkoła Kreatywnej Fotografii jest zarejestrowana w Centrum Edukacji Artystycznej w Ministerstwie Kultury i Dziedzictwa Narodowego.

School of Creative Photography

SCHOOL HIGHLIGHTS

• Creative and Commercial Photography in English.
  • OnCampus, Two-Year, Full-Time DIPLOMA Program.
  • GET YOUR DIPLOMA  – Fine Art Photographer.
  • No entry exams. Number of places is limited.
  • You can  start classes online while waiting for a Polish visa and then move to the group at school.
  • SCHOLARSHIP for top student and awards for students during  education.
  • No age limit.
  • From starting day in October 95% classes in photo studios.
  • The School of Creative Photography is approved by the Polish Ministry of Culture, and is listed in the Ministry’s Art School Directory.
  • ENROLL NOW