Pokazy Choreograficzne | Cracow Fashion Week 2022 - KSA

Pokazy Choreograficzne | Cracow Fashion Week 2022

Zapraszamy na fotorelację z pokazów choreograficznych Martyny Sajdok i Zuzanny Żydek z Agencji Taneczno-Artystycznej Ilike, które mogliśmy zobaczyć podczas Cracow Fashion Awards w Centrum Kongresowym ICE Kraków.

Występ został przygotowany przez Justynę Kaczmarską-Orawiec, tancerkę, choreografkę oraz wykładowczynię Szkoły Choreografii.

Zdjęcia: Maryia Babitskaya, Anastasiia Bondarchuk, Aneta Kościółek, Piotr Kukla, Anastasiia Perepelitsyna

Tancerki: Martyna Sajdok i Zuzanna Żydek
Agencja Taneczna iLike pod przewodnictwem Justyny Kaczmarskiej-Orawiec i Sławomira Orawiec
Tancerki zdobyły tytuł mistrzyń świata w kategorii acrodance.

Więcej zdjęć z Pokazy Dyplomowego Szkoły Artystycznego Projektowania Ubioru:

„Metamorphosis” najlepszą kolekcją Pokazu Dyplomowego SAPU!

Pokaz dyplomowy SAPU 2022 – BACKSTAGE

Więcej informacji o Szkole Choreografii:

Szkoła Choreografii / Choreography School

Jeżeli chcesz uzyskać niezależność wykonując pracę swoich marzeń to Szkoła Chorografii jest dla Ciebie.

• Szkoła Choreografii w Krakowie – 1 rok nauki, zaoczne w języku polskim.
  • Dyplom z tytułem CHOREOGRAF i INSTRUKTOR TAŃCA WSPÓŁCZESNEGO.
  • Profesjonalna sala teatralna, studio nagrań, sala baletowa, studia fotograficzne.
    Duże sale z dobrym WIFI pozwalają na naukę w nowoczesnym systemie hybrydowym z zachowaniem zasad bezpieczeństwa związanych z pandemią COVID-19.
  •  Wykładowcami szkoły są choreografowie o ogromnym dorobku zawodowym, wyśmienici artyści i pedagodzy, w tym wielu posiadających tytuły naukowe.
  • Autorski program Tomasza Gołębiowskiego jest oparty na doświadczeniach i bezpośredniej współpracy z mistrzami choreografii w Polsce i Europie.
  • W trakcie nauki studenci  występują  na wydarzeniach organizowanych przez Krakowskie Szkoły Artystyczne i na pokazach Szkoły Artystycznego Projektowania Ubioru.
  • Roczne czesne dla wygody studentów zostało podzielone na miesięczne raty – Rekrutacja.
  • APLIKUJ ONLINE
  • Dla słuchaczy  organizujemy  sesję zdjęciową do portfolio.
  • Otrzymasz uprawnienia do pracy instruktora w szerokim zakresie tematów tanecznych i choreograficznych i do prowadzenia zajęć z tańca współczesnego w różnych grupach wiekowych
  • Szkoła Choreografii współpracuje w zakresie programowym i artystycznym z Accademia Eurodanza 2000 w Messynie we Włoszech