Pokaz semestralny SAPU - Hi!Fashion 2021 - KSA

Pokaz semestralny SAPU – Hi!Fashion 2021
  • On Lipiec 2, 2021

Pokaz semestralny Hi!Fashion to wyjątkowe wydarzenie prezentujące kreatywną modę. 26 czerwca 2021 r. w Nowohuckim Centrum Kultury zobaczyliśmy niezwykłe projekty debiutujących artystów, studentów I oraz II roku Szkoły Artystycznego Projektowania Ubioru SAPU. Przedstawiamy wybrane sylwetki!

Studenci I i II roku SAPU zaprezentowali mini kolekcje stworzone w czasie zajęć prowadzonych w Szkole. I roku SAPU pokazał ubiory o spektakularnym, rzeźbiarskim charakterze, posiadające wymiar artystyczny i stworzone z surowej tkaniny bawełnianej. II roku SAPU stworzył sylwetki damskie lub męskie nawiązujące do określonego okresu historycznego (przedział czasowy od XV w. do XIX w.).

Podczas pokazu wyróżnione zostały sylwetki Pauliny Chudobskiej, studentki I roku SAPU oraz Aliny Aitzhanovej, studentki 2 roku SAPU.

I rok Szkoły Artystycznego Projektowania Ubioru SAPU:

II rok Szkoły Artystycznego Projektowania Ubioru SAPU (wybrane sylwetki):

Zdjęcia: Anna Zborowska

Modelki i modele: Agencja Reklamex