Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image
Scroll to top

Top

Pokaz Semestralny SAPU Hi!Fashion 2022 | BACKSTAGE - KSA

Pokaz Semestralny SAPU Hi!Fashion 2022 | BACKSTAGE

Zapraszamy do obejrzenia zdjęć z pokazu semestralnego Szkoły Artystycznego Projektowania Ubioru Hi!Fashion 2022. Dziękujemy Piotrowi Kukli za zdjęcia z backstage’u!

11 czerwca 2022 r. w prestiżowym akademiku na Zabłociu odbył się pokaz semestralny SAPU Hi!Fashion 2022, w czasie którego studenci I i II roku Szkoły Artystycznego Projektowania Ubioru zaprezentowali swoje najnowsze projekty.

 

Zdjęcia: Piotr Kukla

 

11 czerwca 2022 r. Międzynarodowy Akademik LivinnX zamienił się w wybieg modowy.

Słuchacze SAPU otrzymali od wykładowców dwa kreatywne zadania. I rok musiał zmierzyć się z projektem z surowej tkaniny bawełnianej. Szukając inspiracji w obiektach niezwiązanych bezpośrednio z modą zaprojektowali ubiory o spektakularnym, rzeźbiarskim charakterze, w których współczesne i nowoczesne podejście było istotniejsze niż aspekt użytkowy.

II rok SAPU miał za zadanie zaprojektować serię koszul i spodni. Punktem wyjścia do poszukiwania ciekawych i autorskich rozwiązań była klasyczna koszula oraz spodnie typu jeansy.

Powstało wiele interesujących projektów, z których wiele zostało stworzonych zgodnie z zasadami mody zrównoważonej.
Zostały również przyznane specjalne nagrody dla najlepszych projektów. Otrzymały je Weronika Rymut (I rok SAPU) oraz Monika Čopáková (II rok Fashion Design). Projektantki będą mogły wziąć bezpłatny udział w wybranych, wakacyjnych kursach zorganizowanych przez Krakowskie Szkoły Artystyczne oraz w profesjonalnej sesji zdjęciowej w Szkole Kreatywnej Fotografii.

 

Organizatorzy: Szkoła Artystycznego Projektowania Ubioru, Szkoła Choreografii

Modelki: Reklamex Agencja Modelek i Promocji Mody

Partner Generalny: LivinnX

Partnerzy: Dziennik Polski, Fashion Post, Fashion Magazine, Fashion Business, The Spoiled Queen, dlaStudenta.pl, Moda w Polsce, Design Book, I-REGION, studentnews.pl, FOTOPLUS, TUBA

 

https://www.ksa.edu.pl/aktualnosci/szkola-mody/pokaz-sapu-hifashion-2022.html
Call Now ButtonZadzwoń teraz