Pokaz kolekcji Sandry Stachury podczas Cracow Fashion Awards - KSA

Pokaz kolekcji Sandry Stachury podczas Cracow Fashion Awards

Zobaczcie zdjęcia z gościnnego pokazu absolwentki Szkoły Artystycznego Projektowania Ubioru, Sandry Stachury podczas Gali Cracow Fashion Awards 2020.

pokaz dyplomowy, pokaz dyplomowy sapu, moda ekologiczna

Więcej o projektantce:

Sandra Stachura is a luxury Ready- to -Wear and High Fashion Designer.
Cracow School of Art and Fashion Design graduate, Cracow Fashion
Awards 2017 jury honorable mention award laureate.
The finalist of:
,,Fashion Clash Festival’’ in Maastricht, ,,Gombold újra’’- Mercedes-Benz Fashion Week Central Europe ,,European Fashion Accelerator” (Slovakia), ,,OFF Fashion’’

Sandra Stachura designs were shown also during:,,KTW Fashion Week’’. „Mercedes-Benz Fashion Week Central Europe”, „Cracow Fashion Week”, „Košice Fashion Week”, „Łódź Young Fashion” ,,Fashion Clash Festival’’ in Maastricht.

Publications in many fashion magazines like: ,,Vogue Italia” ,,Vogue Poland’’ , ,,Elle Poland” , ,,K Mag” , ,,Viva Magazyn”, ,,In Style Poland” , ,,Joy Chech Republic”, ,,Glamour Poland” – on the cover with singer Daria Zawiałow , ,,Gala Magazine’’- on the cover with actress Agnieszka Dygant, ,,Joy Poland”- on the cover with singer Margaret , ,,KALTBLUT Magazine” , ,,Sicky Mag’’, ,,Jute Magazine”, ,,Ellements Magazine”, ,,Lounge Magazine’’, ,, Factice Magazine”, ,,Huf Magazine” , ,,L’OFFICIEL Baltics”

Sandra Stachura designs were weared by famous Singers like: Natalia Kukulska , Daria Zawiałow, Dorota Rabczewska „DODA”, Margaret , Ramona Rey , Monika Brodka , Patrycja Jawsienia.
Finalists ,,The Voice of Poland,, like: Magdalena Krzemień, Maja Kapłon.
Actress : Agnieszka Dygant.

Więcej informacji o Cracow Fashion Awards na stronie: Pokaz dyplomowy SAPU – Cracow Fashion Awards

Organizatorzy:

Szkoła Artystycznego Projektowania Ubioru, Agencja Reklamex, Krakowskie Szkoły Artystyczne, Szkoła Kreatywnej Fotografii

Partner Generalny:

AliExpress

Partnerzy Organizacyjni:

Kraków, KBF, Centrum Kongresowe ICE Kraków, Sztuka do Rzeczy

Partnerzy Strategiczni:

LPP, Radisson Blu, Park Inn, Novotel, Art Hotel Niebieski

Partnerzy:

Husqvarna, Ariadna, Nowohuckie Centrum Kultury, Forum Przestrzenie, Centrum Sztuki Współczesnej Solvay, Slow Fashion Cafe, Koneser, Pasmanteria Krakowska

Partnerzy merytoryczni: