Pokaz Dyplomowy SAPU - Live Streaming | 27.03.21 - KSA

Pokaz Dyplomowy SAPU – Live Streaming | 27.03.21

W związku z bardzo trudną sytuacją pandemiczną, podjęliśmy decyzję o zmianie terminu Pokazu Dyplomowego SAPU 2021. Decyzja była spowodowana troską o zdrowie naszych studentów, absolwentów oraz innych osób uczestniczących w organizacji pokazu. Robimy to z żalem, gdyż wiemy, jak wiele osób czekało na ten pokaz i włożyło w niego wiele pracy. Jednakże jesteśmy pewni, że decyzja ta jest w obecnej chwili najlepsza. Więcej informacji wkrótce!

A teraz zapraszamy na relację: Pokaz Dyplomowy Sapu 2020/ School of Fashion Design diploma show 2020 na naszym kanale YouTube.

Pokaz Szkoły Artystycznego Projektowania Ubioru Cracow Fashion Awards jest najbardziej prestiżowym pokazem dyplomowym w Polsce. To jednocześnie konkurs dla młodych projektantów – absolwentów SAPU. CFA co roku przyciąga przedstawicieli liczących się mediów oraz znane osobistości polskiej i światowej mody oraz sztuki. Przyznają oni atrakcyjne nagrody absolwentom m.in. staże, prezentacje kolekcji, nagrody pieniężne oraz publikacje w opiniotwórczych magazynach modowych.

Dzięki pokazowi dyplomowemu SAPU i intensywnej promocji młodych projektantów, Kraków uplasował się na 23 miejscu w rankingu światowych stolic mody. Wyprzedziliśmy m.in , Frankfurt, Wiedeń, San Francisco i Rio de Janeiro.

PARTNERZY:

Organizatorzy Cracow Fashion Awards 2021:

Szkoła Artystycznego Projektowania Ubioru, Krakowskie Szkoły Artystyczne, Szkoła Kreatywnej Fotografii, Szkoła Choreografii, Szkoła Visual Merchandisingu, Agencja Reklamex, Miasto Kraków, Krakowskie Biuro Festiwalowe KBF, Sztuka do Rzeczy

PROJEKT JEST WSPÓŁFINANSOWANY ZE ŚRODKÓW MIASTA KRAKOWA

Partner Strategiczny Cracow Fashion Awards 2021:

LPP

Partnerzy Cracow Fashion Awards 2021:

Husqvarna Viking, Ariadna, Hotel Radisson Blu, Hotel Park Inn by Radisson, Bielenda

Partnerzy Organizacyjni Cracow Fashion Awards 2021:

Nowohuckie Centrum Kultury, Arts Thread, EFU European Fashion Union, European Fashion Accelerator, Koneser, Pasmanteria Krakowska

Patroni Medialni Cracow Fashion Awards 2021:

Fashion Magazine, Fashion Post, Lounge, michalzaczynski.com, Harel, Fashion Biznes, TUBA, dwutygodnik miejski Kraków.pl, Not Just a Label, fashionbusiness.pl, MAD White, Magazyn Oczy