Pokaz Dyplomowy SAPU - Live Streaming | 19.05.21 - KSA

Pokaz Dyplomowy SAPU – Live Streaming | 19.05.21
  • On Kwiecień 25, 2021

Bądźcie z nami 19 maja 2021 r.! Zapraszamy na Live Streaming z Pokazu Dyplomowego SAPU – Cracow Fashion Awards!

Pokaz Szkoły Artystycznego Projektowania Ubioru  Cracow Fashion Awards jest najbardziej prestiżowym pokazem dyplomowym w Polsce. To jednocześnie konkurs dla młodych projektantów – absolwentów SAPU. CFA co roku przyciąga przedstawicieli liczących się mediów oraz znane osobistości polskiej i światowej mody oraz sztuki. Przyznają oni atrakcyjne nagrody absolwentom m.in. staże, prezentacje kolekcji, nagrody pieniężne oraz publikacje w opiniotwórczych magazynach modowych.

Dzięki pokazowi dyplomowemu SAPU i intensywnej promocji młodych projektantów, Kraków uplasował się na 23 miejscu w rankingu światowych stolic mody. Wyprzedziliśmy m.in , Frankfurt, Wiedeń, San Francisco i Rio de Janeiro.

pokaz dyplomowy

PARTNERZY:

Organizatorzy Cracow Fashion Awards 2021:

Szkoła Artystycznego Projektowania Ubioru, Krakowskie Szkoły Artystyczne, Szkoła Kreatywnej Fotografii, Szkoła Choreografii, Szkoła Visual Merchandisingu, Agencja Reklamex, Miasto Kraków, Krakowskie Biuro Festiwalowe KBF, Sztuka do Rzeczy

PROJEKT JEST WSPÓŁFINANSOWANY ZE ŚRODKÓW MIASTA KRAKOWA

Partner Strategiczny Cracow Fashion Awards 2021:

LPP

Partnerzy Cracow Fashion Awards 2021:

Husqvarna Viking, Ariadna, Hotel Radisson Blu, Hotel Park Inn by Radisson, Bielenda

Partnerzy Organizacyjni Cracow Fashion Awards 2021:

Nowohuckie Centrum Kultury, Arts Thread, EFU European Fashion Union, European Fashion Accelerator, Koneser, Pasmanteria Krakowska

Patroni Medialni Cracow Fashion Awards 2021: