Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image
Scroll to top

Top

Pokaz dyplomowy SAPU 2021 - BACKSTAGE - KSA

Pokaz dyplomowy SAPU 2021 – BACKSTAGE

Zobaczcie zdjęcia z backstage’u Pokazu Dyplomowego absolwentów Szkoły Artystycznego Projektowania Ubioru – Cracow Fashion Awards 2021.

W tym roku Pokaz Dyplomowy naszych absolwentów SAPU odbył się 19 maja w Nowohuckim Centrum Kultury przy al. Jana Pawła II 232. Organizując wydarzenie Krakowskie Szkoły Artystyczne od wielu lat współpracują z agencją modelek i modeli Reklamex. Tym razem nie było inaczej. Z kolei wśród fotografów dokumentujących pokaz znaleźli się m.in. studenci i absolwenci Szkoły Kreatywnej Fotografii SKF, która również jest współorganizatorem wydarzenia.

Projekt jest współfinansowany ze środków miasta Krakowa

 

Zapraszamy na fotorelację:

Autor zdjęć: Piotr Kukla

 

Partnerzy Cracow Fashion Awards 2021

Partner strategiczny: LPP

Partnerzy: Radisson Blu Kraków, Park Inn, Husqvarna, Bielenda, Ariadna

Partnerzy Organizacyjni: Sztuka do Rzeczy, Nowohuckie Centrum Kultury, Arts Thread, European Fashion Union, European Fashion Accelerator, Koneser, Pasmanteria Krakowska

Patroni Medialni: Fashion Magazine, Lounge, Fashion Post, WhiteMAD, michalzaczynski.com, Harel, Fashion Biznes, Fashion Business, OCZY.MAG, krakow.pl, Tuba

 


Pokaz Szkoły Artystycznego Projektowania Ubioru – Cracow Fashion Awards jest najbardziej prestiżowym pokazem dyplomowym w Polsce i jednocześnie konkursem dla młodych projektantów – absolwentów SAPU. CFA co roku przyciąga przedstawicieli liczących się mediów oraz znane osobistości polskiej i światowej mody oraz sztuki, którzy przyznają atrakcyjne, prestiżowe nagrody absolwentom m.in. staże zagraniczne i w Polsce, prezentacje kolekcji w Londynie, Moskwie, Lwowie, Rydze, Mińsku, bezpłatne stoiska na Fashion Week Poland i publikacje w opiniotwórczych magazynach modowych.

Dzięki pokazowi dyplomowemu SAPU i intensywnej promocji młodych projektantów, Kraków uplasował się na 23 miejscu w rankingu światowych stolic mody. Wyprzedziliśmy m.in , Frankfurt, Wiedeń, San Francisco i Rio de Janeiro.

 

Kolekcja inspirowana Londynem wygrywa Pokaz Dyplomowy SAPU!

 

Pokaz dyplomowy Szkoły Artystycznego Projektowania Ubioru

 

Zadzwoń teraz