Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image
Scroll to top

Top

Kolekcja dyplomowa Alexandra Graham'a - "RIBS" - KSA

Kolekcja dyplomowa Alexandra Graham’a – „RIBS”
  • On Czerwiec 9, 2021
  • https://www.ksa.edu.pl/

Kolekcję „RIBS” tworzą wyjątkowe projekty stworzone z myślą o młodych indywidualistach, którzy nie boją się wyróżniać osobowością i stylem. Jej autor, Alexander Graham został dostrzeżony przez jury Cracow Fashion Awards i otrzymał wiele wyróżnień podczas tegorocznego Pokazu Dyplomowego SAPU. Zobaczcie zdjęcia z premiery kolekcji w Nowohuckim Centrum Kultury.

Projektant za swą kolekcję dyplomową otrzymał wyróżnienie jury „KREATYWNOŚĆ I WIZJONERSTWO”, nagrodę FASHION MAGAZINE & FASHION POST, HAREL oraz CONVERSE & MATEUSZ KOŁTUNOWICZ.

 

 

Zdjęcia: Anna Zborowska
Agencja modelek i modeli Reklamex

 


 

Oficjalny hasztag:

#dyplomySAPU21

Organizatorzy Cracow Fashion Awards 2021

Szkoła Artystycznego Projektowania Ubioru, Szkoła Kreatywnej Fotografii, Szkoła Visual Merchandisingu, Szkoła Choreografii (Krakowskie Szkoły Artystyczne www.ksa.edu.pl)

Projekt jest współfinansowany ze środków miasta Krakowa

Partnerzy Cracow Fashion Awards 2021

Partner strategiczny: LPP

Partnerzy: Radisson Blu Kraków, Park Inn, Husqvarna, Bielenda, Ariadna

Partnerzy Organizacyjni: Sztuka do Rzeczy, Nowohuckie Centrum Kultury, Arts Thread, European Fashion Union, European Fashion Accelerator, Koneser, Pasmanteria Krakowska

Patroni Medialni: Fashion Magazine, Lounge, Fashion Post, WhiteMAD, michalzaczynski.com, Harel, Fashion Biznes, Fashion Business, OCZY.MAG, krakow.pl, Tuba

 

 

Kolekcja inspirowana Londynem wygrywa Pokaz Dyplomowy SAPU!

 

Pokaz dyplomowy SAPU 2021 – BACKSTAGE

 

Wiele zaprezentowanych kolekcji było stworzonych w duchu mody społecznie odpowiedzialnej, co jest wynikiem zajęć No Waste prowadzonych w ramach programu nauki w SAPU. Przed pokazem dyplomowym odbyły się pokazy semestralne 1 i 2 roku, w czasie których zaprezentowano m.in. projekty wykonane z materiałów recyklingowych, w zgodzie z ideą zero waste.

Kolekcje prezentowane w czasie pokazu dyplomowego SAPU miały jeszcze jeden wymiar – zaprezentowano projekty, które zostały stworzone w czasie pandemii COVID-19. W związku z tym mieliśmy okazję zobaczyć, jak ten trudny czas wpłynął na postrzeganie świata przez projektantów.

Szkoła Artystycznego Projektowania Ubioru SAPU w Krakowie należy do najbardziej cenionych polskich placówek edukujących projektantów mody, obuwia, akcesoriów, stylistów i visual merchandiserów. Innowacyjny program nauki sprawia, że absolwenci SAPU osiągają wiele międzynarodowych sukcesów. Przy SAPU działa również Fashion College, gdzie projektowania mody w j. angielskim uczą się młode talenty z całego świata.

Zobaczcie inne kolekcje naszych absolwentów na blogu: www.ksa.edu.pl/category/aktualnosci

 

 

Call Now ButtonZadzwoń teraz