Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image
Scroll to top

Top

PLICH DLA DZIECI Z UKRAINY | CFW 2022 - KSA

PLICH DLA DZIECI Z UKRAINY | CFW 2022

Prócz pokazów dyplomowych Szkoły Artystycznego Projektowania Ubioru, NO WASTE oraz prezentacji kolekcji gościnnych podczas tegorocznej edycji Cracow Fashion Week odbył się specjalny pokaz przygotowany przez krakowskiego projektanta, Plicha.

Performance „Plich dla dzieci z Ukrainy” miał miejsce 27 marca na krakowskich Plantach. Pierwszą część wydarzenia stanowił pokaz najnowszej kolekcji projektanta. Nie bez powodu niektóre z zaprezentowanych projektów były całkowicie białe. Na Plantach na modelki czekały dzieci z Polski i Ukrainy, które za pomocą farb ozdobiły wybrane projekty. Ubrania, które zostały pomalowane wezmą udział w aukcji charytatywnej. Dochód ze sprzedaży w 100% zostanie przekazany na pomoc dzieciom Ukrainy i Fundacji Mam Marzenie.

Wydarzenie odbyło się w ramach Cracow Fashion Week, we współpracy z agencją modelek i modeli Reklamex, Imfashion oraz fryzjerem i stylistą Orlando.

 

Aukcja ubrań na profilu IG @plich_designer
100% ze sprzedaży zostanie przekazane dla dzieci
Szczegóły: www.cracowfashionweek.com
Miejsce: Altana Muzyczna im. Zbigniewa Wodeckiego, Planty Kraków

 

Zdjęcia: Vladimir Milanov / https://vladimir-milanov.wixsite.com/photography

 

 


 

Sprawdźcie inne wydarzenia zorganizowane w ramach Cracow Fashion Week 2022:

 

NO WASTE SHOW | Cracow Fashion Week 2022

 

NOC KONSTRUKCJI | Cracow Fashion Week 2022

 

Wykłady otwarte | Cracow Fashion Week 2022

 

Focus on Fashion – FOTORELACJA | CFW 2022

 

Cracow Fashion Week 2022 (19-27.03.2022)

To był bardzo intensywny tydzień! Za nami dziesiątki pokazów mody, wernisaże wystaw, występy taneczne, warsztaty, wykłady oraz wyjątkowy koncert charytatywny.

Krakowski Fashion Week rozpoczął się 19 marca premierami kolekcji dyplomowych absolwentów Szkoły Artystycznego Projektowania Ubioru. Podczas Cracow Fashion Awards jury, w którym zasiadło wiele ważnych osobowości świata mody oraz mediów jednogłośnie wybrało najlepszą kolekcję roku – “Metamorphosis” zaprojektowaną przez Artura Rybę. Nagrody trafiły również do Karoliny Buszczak, Gabrieli Chat, Svetlany Khomenko, Bazylego Pissa, Elżbiety Prukiej, Tomasza Radwańskiego, Martyny Reguckiej, Oliwii Sobczak oraz Doroty Senkary. Olbrzymie gratulację należą się wszystkim młodym projektantom, którzy wzięli udział w pokazach w Centrum Kongresowym ICE Kraków.

Więcej informacji o Pokazie Dyplomowym SAPU:

„Metamorphosis” najlepszą kolekcją Pokazu Dyplomowego SAPU!

Call Now ButtonZadzwoń teraz