Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image
Scroll to top

Top

Piękna sesja zdjęciowa: Ewa Kępys i rzeczy absolwentek SAPU - KSA

Piękna sesja zdjęciowa: Ewa Kępys i rzeczy absolwentek SAPU

Joanna Kustra wykonała piękną sesję zdjęciową z udziałem Ewy Kępys oraz rzeczami absolwentek SAPU. Zobaczcie zdjęcia!

To jest sesja głęboko zanurzona w talencie naszych absolwentek! Ewa Kępys, która wystąpiła w roli modelki, jest utalentowaną fotografką, absolwentką naszej Szkoły Kreatywnej Fotografii SKF (niedawno organizowaliśmy Ewie wystawę fotografii w Pawilonie Wyspiańskiego w Krakowie). W sesji zostały wykorzystane również ubrania zaprojektowane przez absolwentki naszej Szkoły Artystycznego Projektowania Ubioru SAPU. Ewa Kępys ubrała projekty absolwentek SAPU Walerii Tokarzewskiej-KaraszewiczAngeliki Warot Głuch oraz Zuzanny Zygmunt, które doskonale komponują się z koncepcją estetyczną zdjęć. Cieszymy się, że tak piękne fotografie powstają przy udziale naszych utalentowanych absolwentek.

Zdjęcia: Joanna Kustra

Modelka: Ewa Kępys

Stylizacja: Marcin Kulak

Studio: Studio Unique

Światło: Profoto

Call Now ButtonZadzwoń teraz