Piąta edycja konkursu POLISH TALENT SUPPORT! - KSA Piąta edycja konkursu POLISH TALENT SUPPORT! - KSA
Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image
Scroll to top

Top

Piąta edycja konkursu POLISH TALENT SUPPORT! - KSA

Piąta edycja konkursu POLISH TALENT SUPPORT!

Już po raz piąty Krakowskie Szkoły Artystyczne są organizatorami konkursu Polish Talent Support!

Przypominamy, że Polish Talent Support to projekt skierowany do młodych polskich artystów mieszkających poza granicami kraju.

Możecie przesyłać projekty z pięciu kategorii konkursowych:

FASHION COMPETITION

PHOTOGRAPHY COMPETITION

DRAMA COMPETITION

CHOREO COMPETITION

INTERIOR DESIGN COMPETITION

 

TERMIN V EDYCJI – zgłoszenia do 25 kwietnia 2020. Zapraszamy!

Więcej informacji znajdziecie na naszej stronie: polishtalentsupport.com

 

pts 2020 plakat promo new 2

 

 


 

Polish Talent Support ma na celu promocję i wsparcie polskich talentów, zarówno osób już uznanych, jak i tych dopiero zdobywających międzynarodowy rozgłos. Chcemy promować młodych artystów mieszkających i działających poza terenem naszego kraju.

 

Organizując konkurs staramy się współpracować z ambasadami, konsulatami oraz licznymi organizacjami polonijnymi znajdującymi się na całym świecie. Wśród naszych partnerów znajdują się m.in. Link to Poland, PANORAMA, Polish Express, Młoda Polonia, Polonia, Leeds-Manchester.pl – Polonia Północnej Anglii oraz Polonia Norweska.

 

Podczas wszystkich edycji Polish Talent Support otrzymaliśmy wiele zgłoszeń, z których wyłoniliśmy laureatów:

I edycja 2016

Kategoria Moda/Fashion

I. miejsce: Paulina Bubik Szotkowska (Czechy)

II. miejsce: Joanna Witko (Holandia)

Kategoria Fotografia/Photography

I. miejsce: Katarzyna Mochowa (Ukraina)

II. miejsce: Iga Drobisz (Niemcy

Finalista: Grzegorz Litwin (Holandia)

Kategoria Aktorstwo/Drama

I. miejsce: Michele Angelo Forlani (Włochy)

 

II edycja 2017

Kategoria Moda/Fashion

I. miejsce: Ania Szczygieł (Wielka Brytania)

II. miejsce: Dorota Klimarczyk (USA)

Wyróżnienie: Magdalena Wróblewska (Irlandia)

Kategoria Fotografia/Photography

I. miejsce: Barbara Strzelec (Norwegia)

II. miejsce: Oleh Rosypko (Ukraina)

Wyróżnienie: Julia Wrzesińska (Wielka Brytania), Valery Stolar (Białoruś)

Kategoria Aktorstwo/Drama

I. miejsce: Małgorzata Płochotnik (Ukraina)

 

III edycja 2018

Kategoria Moda/Fashion

I. miejsce: Lidia Kokowicz (Niemcy)

II. miejsce: Conrad Bradl (Francja)

Kategoria Fotografia/Photography

I. miejsce: Magdalena Korpas (Wielka Brytania)

II. miejsce: Marcin Józefiak (Wielka Brytania)

Specjalne wyróżnienie: Anna Burak (Białoruś)

Wyróżnienia: Karyna Galaguz (Ukraina), Maciej Jędrzejewski (Wielka Brytania), Anastazja Połowenia (Białoruś)

 

IV edycja 2019

Kategoria Moda/Fashion
I. miejsce: Barbara Visnevska
II. miejsce: Tetyana Kondratuk

Specjalne wyróżnienie: Anastasiya Zhuravchenko, Katarzyna Kuca, Krystian Przybylski

Kategoria Fotografia/Photography
I. miejsce: Liudmila Marjinean
II. miejsce: Andrzej Gulbinowicz, Karolina Cydzik

Specjalne wyróżnienie: Magda Kuca, Beata Micudaite, Yuliia Tatianenko, Anna Marchlewska, Diana Sawina, Paweł Jaskulski, Małgorzata Płochotnik, Oleh Ovcharuk, Edyta Kielian, Hanna Hubina, Emilia Jabłońska, Marlena Giersz, Julia Czybelis, Iryna Barsukova, Katsiaryna Saniuk, Eva Przychodska, Hanna Chałdżejewa

Kategoria Aktorstwo/Drama
I. miejsce: Łukasz Kamiński
II. miejsce: Anna Nazaruk, Justyna Stankiewicz

Specjalne wyróżnienie: Andżelika Matusz, Bożena Sosnowska, Małgorzata Płochotnik, Michał Burdeinyi

Kategoria Projektowanie wnętrz/Interior design
I. miejsce: Anna Romanowska
II. miejsce: Aleksandra Lejkowska