Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image
Scroll to top

Top

Weź udział w konkursie PhotoChallenge 2019! - KSA

Weź udział w konkursie PhotoChallenge 2019!

Zachęcamy do wzięcia udziału w konkursie PhotoChallenge 2019, którego partnerem są Krakowskie Szkoły Artystyczne! Do wygrania 4.000 USD za fotografię, która najlepiej odzwierciedla debaty i refleksje o Dyktaturze Piękna.

O co chodzi?

PhotoChallenge 2019 jest akademickim konkursem, który ma na celu promowanie debaty i refleksji na tematy istotne dla społeczeństwa. Stymulowanie zaangażowania studentów w projektach wykorzystujących fotografię jako głównej formy ekspresji społecznej, politycznej i kulturowej. Tegorocznym tematem jest Dyktatura Piękna (problemy związany z poszukiwaniem idealnego wyglądu oraz debata o Ciałopozytywności/Ciele pozytywnym).

Codziennie miliony ludzi na całym świecie szukają idealnego wyglądu i nie czują się dobrze ze swoimi ciałami. Wiele młodych dziewcząt i chłopców dorastają kształtowane przez społeczeństwo, aby stać się idealną wersją siebie. Ta sytuacja powoduje wiele problemów.

Marzymy o świecie, w którym wszystkie rodzaje piękna są akceptowane, a każda osoba jest uwzględniona przez to, co czyni go innym. Ale dopóki nie stanie się to rzeczywistością, chcemy znaleźć studentów z całej Polski oraz innych krajów, którzy podejmują niezbędne kroki, aby zmniejszyć wpływ Dyktatury piękna.

Nadesłane prace konkursowe zostaną ocenione przez komisję, która weźmie pod uwagę kryteria takie jak: kreatywność, jakość techniczna i realizacja tematu.

Za zwycięskie zdjęcie do otrzymania jest nagroda pieniężna w wysokości 4.000 USD (cztery tysiące dolarów). Zwycięzca otrzyma 3.000 USD (trzy tysiące dolarów), a kolejne 1.000 USD (tysiąc dolarów) zostanie przekazane na rzecz wybranej przez niego organizacji pozarządowej.

 

Zgłoszenia

Zgłoszenia do PhotoChallenge 2019 trwają do 31.10.2019 wyłącznie na oficjalnej stronie konkursu: https://jakandjil.pl/photochallenge2019/

Nie ma żadnych opłat za udział w PhotoChallenge 2019.

PhotoChallenge 2019r. jest przeznaczonym dla studentów zapisanych na studia wyższe (np. uniwersytet, szkoła wyższa i inne uczelnia), którzy obecnie są robią licencjat, magister, doktorat lub/oraz studia podyplomowe.

Wszystkie informacje na temat zasad, terminów i nagród PhotoChallenge 2019 można znaleźć w regulaminie oraz FAQ konkursu.

 

PhotoChallenge 2019

Call Now ButtonZadzwoń teraz