Partnerzy wystaw dyplomowych INDYWIDUALNE 2022 - KSA

Partnerzy wystaw dyplomowych INDYWIDUALNE 2022

Przedstawiamy tegorocznych Organizatorów oraz Partnerów wystaw dyplomowych INDYWIDUALNE 2022, które są podsumowaniem 2-letniej pracy fotografów kończących naukę w Szkole Kreatywnej Fotografii.

Serdecznie dziękujemy wszystkim Współorganizatorom, Partnerom i Patronom Medialnym za pomoc w organizacji i promocji wystaw dyplomowych INDYWIDUALNE 2022.

Organizatorzy: Szkoła Kreatywnej Fotografii, Krakowskie Szkoły Artystyczne

szkoła foto, kurs foto

najlepsze studia artystyczne

Partnerzy: Dziennik Polski, dlaStudenta.pl, I-REGION, studentnews.pl, ESN Polska, Bokwa, Let Me Italian You, Genesis Gear, URBAN Photo Awards, FOTOPLUS, Arch2O (Photography Challenge), The Spoiled Queen, TUBA

Indywidualne to cykl wystaw dyplomowych absolwentów Szkoły Kreatywnej Fotografii (SKF). Pierwsza edycja odbyła się w 2009 roku. Co roku w ramach wydarzenia w różnych galeriach i kawiarniach w Krakowie odbywa się kilkadziesiąt wystaw fotograficznych, prezentujących prace dyplomowe absolwentów. Zapraszamy na wernisaże!

INDYWIDUALNE 2022 – Dyplomy Szkoły Kreatywnej Fotografii

INDYWIDUALNE 2022 – Diplomas of the School of Creative Photography

Szkoła Kreatywnej Fotografii (SKF)

• Dwa lata nauki – dzienne lub zaoczne od 2004 roku.
  • Dyplom z tytułem ARTYSTA FOTOGRAFIK.
  • 95% zajęć w pracowniach od początku nauki.
  • Ponad 90% absolwentów działa w zawodzie fotografa.
  • Bezpłatny dostęp do studia i sal komputerowych, pakiet Adobe poza zajęciami.
  • Praktyki fotograficzne na pokazach mody i sesjach foto.
  • Szkoła funduje stypendium dla najlepszego słuchacza SKF.
  • Zapisz się na bezpłatny przegląd portfolio na Zoomie – portfoliofotografia@ksa.edu.pl
  • Wykładowcami SKF są aktywni zawodowo fotograficy i artyści.
  • Zbudujesz portfolio otwierające wiele możliwości – patrz absolwenci.
  • Roczne czesne w miesięcznych ratach – patrz Rekrutacja.
  • APLIKUJ ONLINE
  • Poznaj nasze sale – spacer wirtualny
  • Kursy i warsztaty fotograficzne –wybierz kurs dla siebie.
  • Ze względu na wysoki poziom nauczania policealna Szkoła Kreatywnej Fotografii wybierana jest również jako szkoła podyplomowa.
  • Ponad 50% słuchaczy podejmuje naukę w SKF na skutek rekomendacji znajomych, absolwentów szkoły i ludzi z branży.
  • W programie wprowadzamy w tematykę metaverse, NFT, artificial intelligence.
  • Szkoła Kreatywnej Fotografii jest zarejestrowana w Centrum Edukacji Artystycznej w Ministerstwie Kultury i Dziedzictwa Narodowego.