Organizatorzy i partnerzy wydarzenia ZAPROJEKTOWANI - KSA

Organizatorzy i partnerzy wydarzenia ZAPROJEKTOWANI

Dziękujemy naszym partnerom strategicznym, merytorycznym oraz medialnym za pomoc w przygotowaniu tegorocznej edycji wydarzenia Zaprojektowani. Krakowskie Spotkania z Dizajnem.

Partnerzy: Miasto Kraków

Partnerzy strategiczni: DULUX, MAX FLIZ, Flügger farby

Partnerzy merytoryczni: Międzynarodowe Centrum Kultury MCK, Forum Designu, VIRTUS, Marka Concept Store, Małopolski Instytut Kultury

Partnerzy medialni: TVP 3 KRAKÓW, RADIO KRAKÓW, Dziennik Polski, lounge magazyn, O.pl, KARNET, EXAMPLE.PL, Paka mera.pl, TUBA, Czas na wnętrze, Krakowski Rynek Nieruchomości, deccoria.pl

Organizatorzy: Szkoła Wnętrz i Przestrzeni SWP, Szkoła Visual Merchandisingu SVM

Zaprojektowani

Więcej informacji na temat wydarzenia Zaprojektowani: www.zaprojektowani.com.pl/

Zaprojektowani to wydarzenie o zasięgu ogólnopolskim, nastawione na prezentację polskiego i europejskiego dizajnu oraz jego producentów, które przedstawia ich ofertę szerokiej publiczności o wysokich wymaganiach estetycznych.

W czasie dwóch dni Zaprojektowanych (24-26.11.2017) w Krakowie odbędą się targi dizajnu (26.11.2017, niedziela) oraz wystawy, warsztaty, spotkania z osobowościami światowego wzornictwa.

Dla kogo są Zaprojektowani?

• dla wszystkich, którzy kochają dobre wnętrza
  • dla osób poszukujących rozwiązań technologicznych
  • dla pasjonatów dobrego dizajnu
  • dla przedstawicieli branży kreatywnej
  • dla polskich designerów, architektów wnętrz i rzemieślników
  • dla studentów i absolwentów uczelni artystycznych

PROGRAM 2017

PIĄTEK 24 LISTOPADA 2017

I. WYKŁAD

Wstęp: wolny

Aleksandra Nędzi: W gąszczu paragrafów…Umowa o dzieło z przeniesieniem praw autorskich – zagadnienia praktyczne

II. OFICJALNE OTWARCIE ZAPROJEKTOWANYCH I WERNISAŻ WYSTAWY FOTOPRZESTRZENIE

Wstęp: wolny

III. WYKŁAD

Miejsce: Krakowskie Szkoły Artystyczne, Zamoyskiego 52, sala 1
Wstęp: obowiązują zapisy

IV. PANEL DYSKUSYJNY (in English)

Miejsce: Krakowskie Szkoły Artystyczne, Zamoyskiego 52, sala 7

V. DEBATA

Miejsce: Krakowskie Szkoły Artystyczne, Zamoyskiego 52, sala 8
Wstęp: obowiązują zapisy

O kondycji zawodu projektanta wnętrz: Debata studenci – absolwenci SWP „Dyplom i co dalej”

SOBOTA 25 LISTOPADA 2017

I. WYKŁADY

II. WARSZTATY

Miejsce: Krakowskie Szkoły Artystyczne, Zamoyskiego 52

III. WYKŁAD TOWARZYSZĄCY

Miejsce: Międzynarodowe Centrum Kultury, Rynek Główny 25, Kraków
Wstęp: wstęp wolny

dr Hubert Bilewicz: Polskie wzornictwo międzywojenne

Uwagi:

1. Wstęp na wszystkie powyższe wydarzenia jest bezpłatny.
  2. Na Warsztaty i Wykłady obowiązują zapisy online.
  3. Zgłoszenia należy przesyłać za pośrednictwem formularza zgłoszeniowego dostępnego na stronie internetowej przy poszczególnych pozycjach programu.
  4. Ilość miejsc jest ograniczona. Przesłanie formularza zgłoszeniowego nie gwarantuje rezerwacji miejsca.
  5. Decyduje kolejność zgłoszeń.
  6. Potwierdzenie przyjęcia zgłoszenia zostanie przesłane na wskazany adres e-mail po otrzymaniu formularza zgłoszeniowego i zweryfikowaniu dostępności miejsc przez Organizatora.
  7. Maksymalna ilość dostępnych miejsc na poszczególne wydarzenia jest podana w formularzach zgłoszeniowych.
  8. Na warsztaty fotograficzne obowiązkowo należy mieć ze sobą aparat fotograficzny, nie dopuszcza się pracy z aparatem w telefonie.

NIEDZIELA 26 LISTOPADA 2017

I. TARGI Zaprojektowani. Krakowskie Spotkania z Dizajnem.

Godzina: 11.00-18.00
Miejsce: Stara Zajezdnia, Wawrzyńca 12
Bilet wstępu: 5 zł, dzieci do lat 7 wchodzą bezpłatnie

100 Wystawców – zobacz wspaniały asortyment małych firm dizajnerskich, startupów, rzemieślników i artystów. Miejsce: główna hala, antresola i loże.

Porady architektów – skorzystaj z bezpłatnych porad projektantów wnętrz i architektów. Miejsce: loża nr 5.

Warsztaty dla dzieci – Twoje dziecko lubi kreatywnie spędzać czas? A może już nie może doczekać się Świąt? Zapraszamy na warsztaty projektowania artystycznych dekoracji choinkowych oraz kartek świątecznych i pudełek na prezenty. Połączymy tradycję z duchem czasu. Będzie trochę inaczej – modowo, odważnie, ale przede wszystkim ciekawie i inspirująco! Na „bombkach” pojawią się nowoczesne printy, a kartki zyskają efekt 3D. Zapraszamy wszystkie dzieci, już od lat 5! Miejsce: scena
Obowiązują zapisy (max 10 dzieci w grupie) – link do zapisów wkrótce

Grupa młodsza – dzieci w wieku 5–10 lat
11.00-12.30 zapisy obowiązkowe
14.30-16.00 zapisy obowiązkowe

Tematy:
– ozdoby choinkowe
– opakowania na prezenty – z użyciem tkaniny

Grupa starsza – dzieci w wieku powyżej 10 lat
12.30-14.00 zapisy obowiązkowe
16.00-17.30 zapisy obowiązkowe

Tematy:
-kartki świąteczne  3D – z wykorzystaniem tkanin
-ozdoby choinkowe

Krakowskie Szkoły Artystyczne – zapoznaj się z ofertą edukacyjną szkoły i sprawdź nasze kierunki artystyczne. Miejsce: stoisko nr 27, 28 – środkowa alejka.

Targi to świetna okazja na świąteczne zakupy!

Impreza przyjazna zwierzętom, ale pieski muszą mieć kagańce, nawet te trzymane na reku, ze względu na dużą ilość dzieci w różnym wieku.