Organizatorzy i Partnerzy | ZAPROJEKTOWANI 2022 - KSA

Organizatorzy i Partnerzy | ZAPROJEKTOWANI 2022

Dziękujemy naszym Partnerom oraz Patronom medialnym za pomoc w przygotowaniu tegorocznej edycji wydarzenia Zaprojektowani. Krakowskie Spotkania z Dizajnem!

Organizatorzy: Szkoła Wnętrz i Przestrzeni SWP, Szkoła Visual Merchandisingu SVM, Szkoła Artystycznego Projektowania Ubioru SAPU, Szkoła Kreatywnej Fotografii SKF

Główny Partner: Miasto Kraków

Partnerzy: Sztuka do rzeczy, Małopolskie Centrum Nauki Cogiteon, Black Cliff, Muzeum Sztuki i Techniki Japońskiej Manggha, Istituto Italiano di Cultura Cracovia, Poliarte Accademia di Belle Arti e Design, Worth Partnership Project, Novotel Kraków Centrum, Ibis Kraków Centrum, Slow Fashion Cafe, Somfy, Zakłady Ceramiczne „Bolesławiec”, Bokwa, Student Depot, Accent School of Polish, Polska Fundacja Sztuki i Mody, Reklamex

Patronat Medialny: RMF Maxx, Living Room Luksus, Living Room, Idealny Dom, Decoration & Design, Comfort Life, Moda w Polsce, I-REGION, The Spoiled Queen, Eventland, Student News, Dla Studenta, Tuba

Więcej informacji o wydarzeniu znajduje się na stronie: https://zaprojektowani.ksa.edu.pl/

Zaprojektowani. Krakowskie Spotkania z Dizajnem

Coroczna impreza organizowana od 2014 r. przez Krakowskie Szkoły Artystyczne we współpracy z Miastem Kraków. To jedna z najciekawszych inicjatyw skierowanych do pasjonatów dobrego dizajnu, przedstawicieli branży kreatywnej, designerów, architektów, rzemieślników oraz wszystkich kochających sztukę.
Podążając za ubiegłorocznym motywem przewodnim jakim był eko dizajn, hasłem tegorocznej edycji stało się Zielone projektowanie. Projektowanie przyjazne środowisku wymaga wykorzystania wiedzy z różnych dziedzin, dlatego stale poszerzamy obszar naszych zainteresowań. Otwieramy się na nowe tematy oraz nową publiczność!

Stałym punktem programu Zaprojektowani są bezpłatne warsztaty i wykłady, na które zapraszamy (również w językach ukraińskim i angielskim)! Pod okiem specjalistów możecie nabyć nowe umiejętności oraz posłuchać praktyków związanych z szeroko pojętym dizajnem. Kolejnymi wydarzeniami towarzyszącymi będą wystawy: Fotoprzestrzenie oraz Create Communicate Cooperate w Istituto Italiano di Cultura Cracovia (Poliarte Accademia di Belle Arti e Design).

Nowością w programie są wycieczki edukacyjne do różnych krakowskich instytucji. Wspólnie odwiedzimy Muzeum Sztuki i Techniki Japońskiej Manggha, Włoski Instytut Kultury oraz Małopolskie Centrum Nauki Cogiteon.

Wstęp na wszystkie wydarzenia jest bezpłatny – obowiązuje rejestracja.

Festiwal Zaprojektowani. Krakowskie Spotkania z Dizajnem wystartuje 21 listopada i potrwa do 27 listopada.

ZAPROJEKTOWANI 2022 | Program wydarzenia