Organizatorzy i Partnerzy Cracow Fashion Week 2022 - KSA

Organizatorzy i Partnerzy Cracow Fashion Week 2022

Przedstawiamy tegorocznych Organizatorów oraz Partnerów Cracow Fashion Week – jednej z najbardziej znanych i prestiżowych imprez modowych w Polsce!

Serdecznie dziękujemy wszystkim Współorganizatorom, Partnerom i Patronom Medialnym za pomoc w organizacji i promocji Cracow Fashion Awards oraz Cracow Fashion Week 2022.

Organizatorzy Cracow Fashion Week 2022:

PROJEKT JEST WSPÓŁFINANSOWANY ZE ŚRODKÓW MIASTA KRAKOWA

Współorganizator Gali Cracow Fashion Awards 2022:

organizatorzy_cfw

Partnerzy Merytoryczni Cracow Fashion Week 2022:

organizatorzy_cfw

Partnerzy Organizacyjni Cracow Fashion Week 2022:

organizatorzy_cfw

Partnerzy Strategiczni Cracow Fashion Week 2022:

organizatorzy_cfw

Partnerzy Cracow Fashion Week 2022:

organizatorzy_cfw

Patroni Medialni Cracow Fashion Week 2022:

organizatorzy_cfw

Cracow Fashion Week 2022, organizowany przez Szkołę Artystycznego Projektowania Ubioru w Krakowie odbędzie się w dniach 19-27 marca 2022 r. W tym roku działammy pod hasłem „Towards Sustainability”. Wydarzenie rozpocznie konkurs Cracow Fashion Awards, będący zarazem Pokazem Dyplomowym SAPU. W jury zasiądą osobowości świata mody oraz mediów (m.in. Michał Zaczyński, Marcin Świderek, Marzena Singh, Ewa Kowalewska-Kondrat, Katie Dominy, Anna Jatczak, Aśka Błażejowska, Karolina Luisoni).

W ciągu całego tygodnia, od 19 do 27 marca, można będzie wziąć udział w licznych wydarzeniach promujących młodych artystów, fotografów i projektantów, które kierujemy do społeczności Krakowa i okolic. Zapraszamy na bezpłatne warsztaty, wykłady oraz wernisaże wystaw.

Dzięki live streamingom z wydarzeń każdy może wziąć udział w poka

• Pokaz Dyplomowy 2022
www.youtube.com/watch?v=sh1L0gwpd_8
• Pokaz Dyplomowy Gala 2022
www.youtube.com/watch?v=eeO_1v9ufQ4
• Koncert charytatywny KSA dla Ukrainy
www.youtube.com/watch?v=yP5SjmJvkFA
• NO WASTE SHOW
www.youtube.com/watch?v=OSGd0EXwa60

Wobec obecnej sytuacji podejmujemy również działania wspierające Ukrainę. W dniu 26 marca w NCK odbędzie się „Koncert dla dzieci Ukrainy”, przygotowany przez Szkołę Aktorską SPOT i Szkołę Choreografii. W trakcie pokazów mody w Centrum Kongresowym ICE i NCK oraz koncertu będzie prowadzona zbiórka pieniędzy dla Ukrainy we współpracy z Caritas Archidiecezji Krakowskiej.

Szczegółowy program jest dostępny na stronach:

www.cracowfashionweek.com/

Poznajcie PROGRAM Cracow Fashion Week 2022!

Konferencja prasowa w ICE Kraków – CFW 2022

Poznajcie JURY Cracow Fashion Awards 2022!