Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image
Scroll to top

Top

ONCE UPON A TIME IN HOLLYWOOD już w kinach! - KSA

ONCE UPON A TIME IN HOLLYWOOD już w kinach!

16 sierpnia na ekrany polskich kin trafił nowy film Quentina Tarantino, „Once upon a time in Hollywood”. W jedną z ról wcielił się nasz absolwent Szkoły Aktorskiej SPOT, Rafał Zawierucha!

Rafał Zawierucha wystąpił obok takich gwiazd jak Leonardo DiCaprio, Brad Pitt, Al Pacino, Dakota Fanning, Luke Perry czy Margot Robbie. Aktor zagrał postać Romana Polańskiego.

Rafał Zawierucha ukończył naszą szkołę w 2007 r. Dotychczas występował w polskich produkcjach takich jak „Miasto 44”, „Jack Strong”, „Bogowie” czy „Księstwo”, za rolę w którym zdobył nominację do Złotej Kaczki.

 

Ze SPOTu do Hollywood!

 


Nauka w SPOT

Przypomnijmy, że Szkołę Aktorskiej SPOT ukończyli również znani z polskich ekranów Weronika Książkiewicz, Jan Wieczorkowski czy Daniel Zawadzki. Mamy możliwość kształcenia się w trybie dziennym lub zaocznym. Szkoła jest dwuletnia, a jej absolwenci uzyskują zawodowy tytuł aktora. Podczas nauki w SPOT słuchacze uczą się takich przedmiotów jak emisja i impostacja głosu, ruch sceniczny i taniec, sceny klasyczne i współczesne, piosenka, budowanie postaci itd. Uczą specjaliści jak Renata Makowska czy Jan Korwin Kochanowski. Na koniec nauki słuchacze przygotowują spektakle dyplomowe, podczas których mogą w pełni zaprezentować swoje umiejętności.

SPOT rozpoczyna naukę we wrześniu. To już ostatni dzwonek by do nas dołączyć i rozpocząć własną przygodę z aktorstwem! Być może jego kolejni absolwenci dostaną swoją szansę w Hollywood?

Karolina Nieckarz

 

Szkoła Aktorska SPOT / School of Drama

Call Now ButtonZadzwoń teraz