Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image
Scroll to top

Top

Studencie KSA poszukujący mieszkania lub współlokatorów! - KSA

Studencie KSA poszukujący mieszkania lub współlokatorów!

Znajdź idealne mieszkanie i wspaniałych współlokatorów dzięki OminPośrednika.pl!

Mówi się, że studia to niezapomniany czas w życiu każdego młodego człowieka. Tylko w tym okresie bez problemu możemy pogodzić całonocną zabawę z porannymi obowiązkami – to w końcu żaden problem od razu po nocnym spotkaniu ze znajomymi pójść na zajęcia.

Aby jednak ten czas był naprawdę niezapomniany konieczne jest znalezienie idealnego mieszkania, w którym będziemy mogli wypoczywać po trudach codziennego dnia (i nocy!), no i oczywiście dobrych współlokatorów, którzy poratują o poranku butelką wody :)

Sprawdź i rozpocznij studencką przygodę!

Trudna sztuka poszukiwania

Spełnienie tych dwóch warunków nie jest jednak wcale łatwe. Na rynku nieruchomości co prawda dostępnych jest wiele mieszkań, lecz często ich cena jest nieakceptowalna, a dodatkowo dochodzić mogą do tego koszty pośredników. Właśnie dlatego warto skorzystać z portali, które oferują ogłoszenia bezpośrednio od właścicieli, którzy nie pobierają prowizji, a zaoszczędzoną kwotę można wydać na przyjemniejsze rzeczy.

W portalu OminPośrednika.pl można nie tylko ustalić zakres cenowy, ale również w łatwy sposób zakreślić na mapie określony obszar wyszukiwania. Dodatkowo na planie miasta można wyświetlić linie komunikacji miejskiej, co szybko pozwoli sprawdzić możliwości dotarcia na uczelnię, do pracy czy do centrum miasta.
Szukasz współlokatora lub poszukujesz miejsca w pokoju? Skorzystaj z funkcji „Znajdź lokatora”. Intuicyjna wyszukiwarka pomoże określić szukającym preferencje zarówno dotyczące mieszkania, jak i osób w nim mieszkających.

Ciekawym i innowacyjnym rozwiązaniem jest również możliwość utworzenia przez osoby poszukujące miejsca w pokoju lub osobnego pokoju własnego profilu z informacjami o sobie oraz swoich oczekiwaniach – np. odpowiednia lokalizacja, cena. Możliwe jest również dodanie swojego profilu Facebook. Tak utworzony profil można opublikować w serwisie – teraz pozostaje już tylko czekać na idealne oferty :)

Ponadto w portalu wdrożona została specjalna funkcjonalność: „lokatorzy w mieszkaniu” ułatwiająca ogłaszającym przedstawienie się. Jest to możliwość umieszczenia w ogłoszeniu swoich kont facebookowych, które wyświetlą się w treści ogłoszenia – dzięki temu obie strony mogą już na samym początku bliżej się poznać!

Osoby poszukujące lokatorów również mogą skorzystać z wyszukiwarki, gdzie filtrując po takich kryteriach jak m.in. wiek, płeć czy status (uczeń, student, pracujący) wyszukają sylwetki osób, którym będą mogli zaoferować wspólne mieszkanie.

Na czasie i mobilnie!

Znając potrzeby dzisiejszych studentów, którzy ciągle są mobilni i cenią sobie możliwość takich rozwiązań, portal OminPośrednika.pl jest w pełni responsywny, dzięki czemu poszukiwania idealnych kompanów do mieszkania mogą być prowadzone za pomocą tabletów i smartfonów (czyli zawsze i wszędzie!).

Projektujący portal doskonale wiedzą, jakie problemy spotykają żaków poszukujących dachu nad głową i na bazie własnych doświadczeń oraz sugestii osób wciąż będących studentami dbają, aby funkcjonalności serwisu wciąż się rozwijały i jak najlepiej dopasowywały do potrzeb studentów właśnie.

Twórcy nie spoczywają jednak na laurach i w pocie czoła, niejednokrotnie zarywając noce, zupełnie jak studenci podczas sesji, pracują nad nowymi udoskonaleniami.

W planach jest m.in. zbudowanie dedykowanej aplikacji mobilnej, która automatycznie dopasowywać będzie dostępne oferty pokoi i miejsc w pokojach do kont osób poszukujących. Dzięki temu ciekawe oferty będą prezentowane od razu, a użytkownicy jednym ruchem będą mogli wyrazić zainteresowanie ogłoszeniem i powiadomić drugą stronę – łatwo i szybko – wszystko po to, aby zaoszczędzić czas oraz siły na cieszenie się tym, co do zaoferowania ma studenckie życie!

Chcecie więcej…?

Wszystko, co dzieję się podczas studiów jest wyjątkowe i wspaniałe – chcemy, aby portal OminPośrednika.pl towarzyszył wam podczas tej przygody i pomógł znaleźć mieszkanie, pokój czy współlokatorów na lata.

Mamy nadzieję, że serwis przypadnie Wam do gustu i wspólnie będziemy mogli budować miejsce przyjazne studentom. Jeżeli chcecie, aby coś dodatkowego pojawiło się w serwisie lub macie sugestie pomagające usprawnić i udoskonalić portal, napiszcie do nas na adres: biuro@ominposrednika.pl.

Czekamy na Wasze wiadomości!

www.ominposrednika.pl

mieszkania

Call Now ButtonZadzwoń teraz