CHOREO + INTERIOR DESIGN - nowe kategorie w konkursie PTS! - KSA

CHOREO + INTERIOR DESIGN – nowe kategorie w konkursie PTS!

W tym roku rozszerzamy konkurs Polish Talent Support o dwie nowe kategorie – Choreografię oraz Projektowanie Wnętrz. Zachęcamy do wzięcia udziału!

Od 2019 r. nasz konkurs Polish Talent Support to już nie trzy, ale aż pięć kategorii konkursowych. Czekamy na wasze zgłoszenia! Do wygrania m.in  stypendium w Krakowskich Szkołach Artystycznych!

FASHION COMPETITION

PHOTOGRAPHY COMPETITION

DRAMA COMPETITION

CHOREO COMPETITION

INTERIOR DESIGN COMPETITION

KONKURS: CHOREOGRAFIA / CHOREO COMPETITION

ZASADY UDZIAŁU
1. W konkursie brać może udział każda osoba polskiego pochodzenia, która posiada świadectwo ukończenia szkoły średniej w dowolnym kraju oraz mieszka na stałe poza granicami Polski.
2. Spośród nadesłanych prac zostanie wybranych 6-12 finalistów konkursu.
3. Udział w konkursie jest bezpłatny.

TERMINY KONKURSU
12 kwietnia 2019
Wysłanie formularza zgłoszeniowego wraz z linkiem do YouTube z nagraniem na adres: choreocompetition@ksa.edu.pl.

16 maja 2019
Wyniki konkursu.

ZASADY KONKURSU
1. Zgłoszenia do konkursu odbywać się będą drogą mailową. Link do wideo umieszczonego na YouTube oraz zeskanowany, wypełniony i podpisany formularz zgłoszeniowy [POBIERZ] należy przesyłać na adres mailowy choreocompetition@ksa.edu.pl.
2. Przygotowane 2-5-minutowe wideo musi zawierać następujące elementy: układ/kompozycję choreograficzną wykonane przez uczestnika konkursu. Tematyka: dowolna.
3. Nagrania dłuższe niż 5-minutowe nie będą brane pod uwagę.
4. Na nagraniu nie może być innych osób niż zgłaszający się do konkursu.
5. Udział w konkursie jest bezpłatny.

1. Pierwsza nagroda:
Semestralne stypendium w Krakowskich Szkołach Artystycznych, kierunek Szkoła Choreografii; termin realizacji nagrody w 2019 lub 2020 roku do ustalenia ze Szkołą.
– Możliwość nauki w języku polskim (Szkoła Choreografii – zaoczne).

2. Wyróżnienie:
Bezpłatny udział w tygodniowych warsztatach organizowanych przez Krakowskie Szkoły Artystyczne (Cracow School of Art and Fashion Design); termin: zima lub lato 2019/2020.

3. Powyższe nagrody nie mogą zostać zamienione na ekwiwalent pieniężny.

JURY KONKURSU
Justyna Kaczmarska choreograf Szkoła Choreografii
Tomasz Gołębiowski choreograf Szkoła Choreografii
Anna Komosa wykładowca rytmiki i dydaktyki Szkoła Choreografii
Cezary Borowik mistrz świata w kategorii solo mężczyzn w stylu Show Dance
Natalia Gap tancerka, finalistka 8 edycji programu You Can Dance

PRAWA AUTORSKIE
Wideo przekazane na konkurs traktowane jest jako dokumentacja konkursu, bez możliwości przeniesienia praw autorskich bez zgody twórcy.

Polish Talent Support, nowe kategorie PTS

Fot. Michał Kucharski

KONKURS: PROJEKTOWANIA WNĘTRZ / INTERIOR DESIGN COMPETITION

ZASADY UDZIAŁU
2. Spośród nadesłanych prac zostanie wybranych 6-12 finalistów konkursu.
3. Udział w konkursie jest bezpłatny.

W ramach konkursu należy przygotować tablicę inspiracji (moodboard) zestawiającą wybrane elementy do wymarzonego pokoju, w formie graficznej.

ZASADY KONKURSU

1. Zgłoszenia do konkursu odbywać się będą drogą mailową. Przygotowaną tablicę inspiracji (moodboard), w formie graficznej oraz zeskanowany wypełniony i podpisany formularz zgłoszeniowy należy przesyłać na adres mailowy interiordesigncompetition@ksa.edu.pl.
2. Tematyka: wymarzony pokój.
3. Technika wykonania prac jest dowolna.
4. Udział w konkursie jest bezpłatny.

TERMINY KONKURSU
12 kwietnia 2019
Nadesłanie projektów oraz zeskanowanego, wypełnionego i podpisanego formularza zgłoszeniowego na adres mailowy interiordesigncompetition@ksa.edu.pl. Prace w formie graficznej do konkursu będą przyjmowane wyłącznie w formie cyfrowej oraz powinny spełniać następujące warunki: format JPG, 700 px dłuższy bok, 72 dpi

16 maja 2019
Laureaci zostaną poinformowani o decyzji jury.

1. Pierwsza nagroda:
Roczne stypendium w Krakowskich Szkołach Artystycznych, kierunek Szkoła Wnętrz i Przestrzeni SWP; termin realizacji nagrody w 2019 lub 2020 roku do ustalenia ze Szkołą.
– Możliwość nauki w języku polskim (Szkoła Wnętrz i Przestrzeni – tryb dzienny).

2. Drugie miejsce:
– Możliwość nauki w języku polskim (Szkoła Szkoła Choreografii – zaoczne).

3. Wyróżnienia:
Bezpłatny udział w tygodniowych warsztatach organizowanych przez Krakowskie Szkoły Artystyczne; termin: zima lub lato 2019/2020.

4. Powyższe nagrody nie mogą zostać zamienione na ekwiwalent pieniężny.

JURY KONKURSU
Monika Mroczkowska-Białasik architekt wnętrz Szkoła Wnętrz i Przestrzeni SWP