Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image
Scroll to top

Top

Nowa strona absolwentki SAPU, KLAUDII KLIMAS - KSA

Nowa strona absolwentki SAPU, KLAUDII KLIMAS

Zachęcamy do odwiedzin nowej strony absolwentki Szkoły Artystycznego Projektowania Ubioru, Klaudii Klimas.

Klaudia Klimas ukończyła SAPU w 2019 r. Od tego czasu jej artystyczna kariera nabrała tempa. Pokazała swą kolekcję m.in. na European Fashion Union podczas Milan Fashion Week 2019. Klaudia była również jedną z projektantek na Caspian Fashion Week 2019 w Rosji. Ponadto jej projekty znalazły się w kampanii Huawei oraz BATYCKI.

Teraz możecie zobaczyć jej projekty również na stronie: klaudiaklimas.pl

 


Klaudia Klimas

Cześć!

Jestem Klaudia i od 2019 roku stawiam swoje pierwsze kroki w świecie mody. Moja marka powstała na poczet Was- kobiet i mimo zmieniających się trendów wiedzie w niej jeden niezmienny prym – dziewczęcy urok! Zakochana jestem w sukienkach i na swój sposób specjalnie dla Was udoskonalam każdą z nich ! Stawiam na wyselekcjonowane tkaniny łączone z ręcznie wykonywanymi detalami.

Uwielbiam zabawę kolorem, fakturą oraz kontrastowym printem.  Staram się tworzyć wiele fasonów aby każda z Was mogła znaleźć coś dla siebie. Moje projekty są silnie związane ze mną i  własnymi potrzebami, dlatego kupując sukienkę dostajesz dużą część mnie

Poza kolekcją, którą można nosić na co dzień tworzę też dla Was linie premium, którą oglądacie na pokazach, a później unikatowe modele  mogą również trafić w Wasze ręce.

 

 


 

Aryston, Klaudia Klimas, SAPU, kolekcja dyplomowa

Call Now ButtonZadzwoń teraz