Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image
Scroll to top

Top

Nowa lokalizacja Pokazu Dyplomowego SAPU! - KSA

Nowa lokalizacja Pokazu Dyplomowego SAPU!

W tym roku Gala Cracow Fashion Awards (18 marca 2023 r.), czyli pokazy dyplomowe absolwentów Szkoły Artystycznego Projektowania Ubioru SAPU odbędzie się w nowym miejscu. Nie tylko nowym dla naszych wybiegów, ale i nowym na kulturalnej mapie Krakowa. Zapraszamy do nowoczesnej, industrialnej przestrzeni CKF_13 Centrum Konferencyjne Fabryczna!

Cracow Fashion Awards (CFA)

Cracow Fashion Awards to pokazy dyplomowe absolwentów Szkoły Artystycznego Projektowania Ubioru SAPU, który jest jednocześnie konkursem. Międzynarodowe jury składające się z uznanych osobowości świata mody i mediów przyznaje nagrody i statuetkę CFA dla najlepszej kolekcji minionego roku. Na Gali CFA 2023 zaprezentujemy kilkanaście kolekcji dyplomowych studentów z Polski i różnych stron świata. Gościnnie ze swoimi kolekcjami pojawią się też projektanci i projektantki z Włoch, Ukrainy, Litwy, Węgier, Czarnogóry, Chin i Rumunii.

Fabryczna 13

Przestrzenie pełne emocji

CKF_13 Centrum Konferencyjne Fabryczna to nowy obiekt w Krakowie dedykowany branży spotkań i eventów. Znajduje się w zabytkowej części wielofunkcyjnego kompleksu Fabryczna City, na terenie dawnej wytwórni wódek Polmos, w świetnie skomunikowanej lokalizacji. Na ponad dwóch tysiącach metrów kwadratowych przestrzeni znajduje się dziesięć eleganckich, w pełni wyposażonych sal: od ekskluzywnego pokoju VIP, przez salę konferencyjną Dialog aż po reprezentacyjną salę balową Idea. Do przestronnego Foyer, w którym zlokalizowany jest wyjątkowy bar prowadzą efektowne schody.

Fabryczna 13

Muzeum Fabryka Wódki

Odwiedzających CKF_13 Centrum Konferencyjne Fabryczna zapraszamy też do interaktywnego muzeum, które łączy w sobie historię i nowoczesność. Zamysłem powstania Muzeum Fabryka Wódki było nie tylko przypomnienie historii fabryki, ale także stworzenie miejsca, które w nowoczesny sposób przybliży zwiedzającym, jak ważnym elementem polskiej kultury jest rodzimy trunek. Muzeum podzielone zostało na kilka stref: część wprowadzającą z kinem, dział historyczny z multimedialnymi ekspozycjami oraz strefę opisującą produkcję, surowce i tajniki procesu destylacji.

Fabryczna 2 nowe

 

Organizatorami Cracow Fashion Week (18-23 marca 2023) są Krakowskie szkoły Artystyczne, Szkoła Artystycznego Projektowania Ubioru SAPU i Agencja Modelek i Promocji Mody Reklamex.

 

Fabryczna 13

Zadzwoń teraz