Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image
Scroll to top

Top

NOC KONSTRUKCJI | Cracow Fashion Week 2022 - KSA

NOC KONSTRUKCJI | Cracow Fashion Week 2022
  • On Kwiecień 14, 2022
  • https://www.ksa.edu.pl/

Jednym z wydarzeń towarzyszących tegorocznej edycji Cracow Fashion Week była Noc Konstrukcji, która odbyła się w Slow Fashion Cafe! Zobaczcie zdjęcia z wydarzenia.

Zajęcia podczas Nocy Konstrukcji poprowadziła Anna Gawor, dyplomowana konstruktorka odzieży, instruktorka krawiectwa i konstrukcji w SFC już od 9 lat.

Anna Gawor – instruktor szycia. Krakowianka, z wykształcenia technolog odzieży, absolwentka kierunku Konstrukcja Ubioru. W swojej twórczości preferuje minimalizm i szlachetną prostotę formy. Projektuje eleganckie i nowoczesne kolekcje ubrań inspirowane architekturą. Prowadzone przez nią zajęcia lubiane są za odpowiednie tempo pracy i umiejętność dobierania technik krawieckich do poziomu zaawansowania kursanta. Jej osoba odbierana jest jako ostoja spokoju i cierpliwości. Na warsztatach wprowadza dużo elementów modelowania konstrukcji.

Slow Fashion Cafe od wielu lat jest naszym Partnerem podczas Cracow Fashion Week oraz innych wydarzeń modowych związanych ze Szkołą Artystycznego Projektowania Ubioru.

Zachęcamy do zapoznania się bliżej z tym niezwykłym miejscem w Krakowie: https://slowfashioncafe.pl/pl/

 

Zdjęcia: Dariusz Kulinowski

 

Slow Fashion Cafe to klimatyczna, doskonale wyposażona pracownia krawiecka, szkoła szycia, butik i kawiarnia w jednym. Serwujemy tu kawę, częstujemy ciasteczkami i gwarantujemy wymierne efekty nauki w postaci samodzielnie uszytych, niepowtarzalnych kreacji.

Działania Slow Fashion Cafe wpisują się w nurt Slow Life, który stawia sobie za główne zadanie powrót do indywidualizmu, racjonalnego konsumpcjonizmu oraz ekologicznej, ręcznej produkcji. Rzeczy szyte na warsztatach mają niepowtarzalny charakter, a radość z ich tworzenia świadczy o potrzebie powrotu do aktywności dającej satysfakcję z pracy własnych rąk.

SLOW FASHION CAFE

ul. Kalwaryjska 34, Kraków
info@slowfashioncafe.pl

Call Now ButtonZadzwoń teraz