No Waste Fashion Show 2019 I i II rok SAPU - KSA

No Waste Fashion Show

W niedzielę 17 marca odbył się No Waste Fashion Show.  Był to pokaz rzeczy stworzonych zgodnie z zasadą NO WASTE przez studentów I i II roku SAPU.

1 rok – moda zrównoważona oraz inspiracja motywem: light magic
2 rok – inspiracja latami 30., dekonstrukcja marynarki oraz wariacje na temat tweedu

No Waste – zdjęcia: Ana Zborowska

Cracow Fashion Week to okazja do stworzenia wizerunku firmy energicznej i nowoczesnej, wspierającej rozwój sztuki i świata mody. Poprzez szeroko rozumiane działania marketingowe oraz współpracę z licznymi mediami Cracow Fashion Week jest znany nie tylko w Polsce, ale też poza jej granicami.

Partnerzy Cracow Fashion Week 2019: Miasto Kraków, Krakowskie Biuro Festiwalowe, Sztuka do rzeczy

Partnerzy generalni: AliExpress, Galeria Kazimierz, ICE Congress Center

Organizatorzy: Szkoła Artystycznego Projektowania Ubioru, Krakowskie Szkoły Artystyczne, Agencja Modelek Reklamex, Szkoła Kreatywnej Fotografii

Partnerzy strategiczni: Niebieski Art Hotel&Spa, Hotel Indigo, Park Inn by Radisson, Radisson Blu