„Nie w szczepionkę” Mateusz Hadwiczak - wystawa dyplomowa Szkoły Kreatywnej Fotografii

„Nie w szczepionkę” Mateusz Hadwiczak – wystawa dyplomowa Szkoły Kreatywnej Fotografii

„Nie w szczepionkę” Mateusz Hadwiczak
Seria fotografii przedstawiająca wspomnienia z dzieciństwa

Wernisaż: 05.06 o godzinie 18:00
Wystawa potrwa od 05.06 do 4.07
Miejsce:Forum Designu – ul. Konopnickiej 28, Kraków

Seria fotografii przedstawiająca wspomnienia z dzieciństwa które dla autora były pamiątką tamtych czasów. Niektóre z tych rzeczy przeminęły bezpowrotnie, a inne nie zmieniły się do dzisiaj. Nie jest to jednak spojrzenie tęskniącego za dzieciństwem człowieka, a lekka i przyjemna podróż do młodych lat. Fotograf sięgając myślami do tamtych czasów starał się przedstawić jego indywidualne podejście do tematu, które mimo to okazuje się być uniwersalne dla wielu ludzi dorastających w podobnym okresie. Przywołujące wspomnienia sytuacje i przedmioty zostały ukazane w niecodzienny sposób.  Zdjęcia minimalistyczne przenikają się z przesyconymi, fotografia postaci z fotografią przedmiotu, a wyraziste kolory jeszcze bardziej podkreślają piękny czas jakim było dzieciństwo.

hadwiczak