Natalia Kukulska w projekcie z kolekcji DEEP SPACE - KSA

Natalia Kukulska w projekcie z kolekcji DEEP SPACE

Natalia Kukulska we współpracy z naszą absolwentką ze Szkoły Artystycznego Projektowania Ubioru, Sandrą Stachurą!

Projekty Sandry Stachury, absolwentki SAPU zostały docenione przez Natalię Kukulską, polską piosenkarkę. To nie pierwsze wyróżnienie, które spotkało młodą projektantkę. Kolekcja „DEEP SPACE” była już publikowana m.in. w magazynie Lounge, Harper’s Bazaar, iD Magazine, ESTETICA USA czy Vogue Itali.

Kolekcja: Sandra Stachura „DEEP SPACE”

Modelka: Natalia Kukulska

Stylizacje: Paweł Talaga

Zdjęcia: Zuza Krajewska

DEEP SPACE to kolekcja dyplomowa Sandry Stachury, laureatki wyróżnienia jury konkursu Cracow Fashion Awards 2017. Ubrania i buty zostały ręcznie wykonane z wykorzystaniem niestandardowych materiałów,  druku 3D oraz światłowodów. Całość została zamknięta w futurystycznej formie, która nawiązuje do flory oceanu. Sandra Stachura jest absolwentką Szkoły Artystycznego Projektowania Ubioru w Krakowie. W swoich projektach skupia się na odkrywaniu nowych tropów w modzie i tworzeniu nowoczesnych, wielowymiarowych projektów na styku mody, rzeźby i architektury.