"Na dobre, na niedobre i na litość boską" | Szkoła Aktorska SPOT - KSA

„Na dobre, na niedobre i na litość boską” | Szkoła Aktorska SPOT

Zapraszamy na „Koncert Piosenki Agnieszki Osieckiej” przygotowany przez Szkołę Aktorską SPOT. Wydarzenie odbędzie się 1 lipca o godz. 21:15 w Dworku Białoprądnickim w Krakowie.

Przygotowanie i reżyseria: Anna Dijuk-Bujok

Akompaniament: Jarosław Olszewski

Występują: Julia Hanke, Laura Pieczara, Klaudia Skraba, Dominika Desperak, Kamila Gryboś, Martyna Kaźmierska, Ala Sinkevich, Natalia Banasiak, Jagoda Siwińska, Monika Ignacak, Agnieszka Łachowska, Apolonia Morawska, Karolina Wnęk, Natalia Cyran, Julia Kozłowska, Jan Słomski

• 1 lipca 2022 r. 21:15
  • Dworek Białoprądnicki, ul. Papiernicza 2, 31-221 Kraków
  • Wstęp wolny!

dyplom-piosenka

Piątkowy koncert będzie jednocześnie dyplomem z piosenki w Szkole Aktorskiej SPOT.

DYPLOMY W SZKOLE AKTORSKIEJ SPOT 2022

Szkoła Aktorska SPOT – podstawowe informacje:

• Szkoła Aktorska SPOT jest dwuletnią szkołą policealną założoną w 1992 roku.
  • Nadzór pedagogiczny nad Szkoły Aktorskiej SPOT działalnością sprawuje Minister Kultury i Dziedzictwa Narodowego.
  • Szkoła Aktorska SPOT posiada uprawnienia do wydawania dy­plomu z tytułem aktora.
  • W 2012 roku Szkoła Aktorska SPOT otworzył nową odrębną specjalizację choreograficzno­-taneczną w oparciu o autorski program przygotowany przez Tomasza Gołębiowskiego, wybitnego choreografa, wieloletniego wykładowcę Szkoły Aktorskiej SPOT, mającego na koncie Grand Prix w Ogólnopolskim Konkursie Choreograficznym oraz współpracę z licznymi teatrami muzycznymi i dramatycznymi w Polsce i we Włoszech. Absolwenci specjalizacji choreograficzno – tanecznej otrzymują dyplom z tytułem choreografa.
  • Szkoła Aktorska SPOT zapewnia najwyższej klasy kadrę wykładowców: znanych aktorów scen krakowskich (głównie Starego Teatru) oraz znakomitych reżyserów.