MORE AND MORE & SAPU IN PICS | CFW 2022 - KSA

MORE AND MORE & SAPU IN PICS | CFW 2022

Przedstawiamy fotorelację z wernisażu wystaw MORE & MORE oraz SAPU IN PICS, który odbył się w ramach tegorocznej edycji Cracow Fashion Week.

Zobaczcie zdjęcia z wernisażu wystaw fotografii kolekcji dyplomowych oraz prac artystycznych (malarstwo, rysunek) absolwentów Szkoły Artystycznego Projektowania Ubioru SAPU.

Prace można nadal zobaczyć w budynku Krakowskich Szkół Artystycznych przy ul. Zamoyskiego 52.

Zdjęcia: Aneta Kościółek, Dariusz Kulinowski, Daria Orel

Sprawdźcie inne wydarzenia zorganizowane w ramach Cracow Fashion Week 2022:

PLICH DLA DZIECI Z UKRAINY | CFW 2022

NO WASTE SHOW | Cracow Fashion Week 2022

Cracow Fashion Week 2022 (19-27.03.2022)

To był bardzo intensywny tydzień! Za nami dziesiątki pokazów mody, wernisaże wystaw, występy taneczne, warsztaty, wykłady oraz wyjątkowy koncert charytatywny.

Krakowski Fashion Week rozpoczął się 19 marca premierami kolekcji dyplomowych absolwentów Szkoły Artystycznego Projektowania Ubioru. Podczas Cracow Fashion Awards jury, w którym zasiadło wiele ważnych osobowości świata mody oraz mediów jednogłośnie wybrało najlepszą kolekcję roku – “Metamorphosis” zaprojektowaną przez Artura Rybę. Nagrody trafiły również do Karoliny Buszczak, Gabrieli Chat, Svetlany Khomenko, Bazylego Pissa, Elżbiety Prukiej, Tomasza Radwańskiego, Martyny Reguckiej, Oliwii Sobczak oraz Doroty Senkary. Olbrzymie gratulację należą się wszystkim młodym projektantom, którzy wzięli udział w pokazach w Centrum Kongresowym ICE Kraków.

Więcej informacji o Pokazie Dyplomowym SAPU:

„Metamorphosis” najlepszą kolekcją Pokazu Dyplomowego SAPU!

Organizatorzy Cracow Fashion Week: Szkoła Artystycznego Projektowania Ubioru SAPU, Krakowskie Szkoły Artystyczne, Szkoła Kreatywnej Fotografii SKF. Szkoła Choreografii, Szkoła Visual Merchandisingu, Reklamex Agencja Modelek i Promocji Mody

Miasto Kraków, ICE Kraków Congress Centre, Sztuka do rzeczy – design w Krakowie

PROJEKT JEST WSPÓŁFINANSOWANY ZE ŚRODKÓW MIASTA KRAKOWA