Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image
Scroll to top

Top

Harper's Bazaar o Cracow Fashion Week! - KSA

Harper’s Bazaar o Cracow Fashion Week!

Tegoroczna edycja Cracow Fashion Week odbiła się szerokim echem w mediach. Pisały o nas najważniejsze modowe magazyny, które doceniły talent i kreatywność młodych projektantów ze szkoły mody SAPU. Po raz kolejny potwierdziliśmy także, że modową stolicą Polski jest Kraków, a CFW to jedno z najważniejszych wydarzeń w branży fashion w naszym kraju.

Magdalena Zawadzka z Harper’s Bazaar w swojej relacji z gali Cracow Fashion Awards w Centrum Kongresowym ICE w Krakowie, zwróciła uwagę na kilku młodych projektantów. Jako najciekawsze kolekcje wymieniła zwycięską kolekcję „Not Me” duety Bylevsaya, „Freek’n you” Jekateriny Bondarczuk oraz „Apollo and Daphne” Magdaleny Saby. Jednak najciekawsza, zdaniem Harper’s Bazaar była kolekcja autorstwa Katarzyny Dworeckiej „Mindless”:

(kolekcja) ujęła nas odwagą, oryginalnością i solidną dawką pozytywnej energii, a także spójnością i dbałością o najmniejsze szczegóły. Projektantka chciała przypomnieć zebranym, że warto zaufać dziecku, które drzemie w każdym z nas i spojrzeć na świat z ufnością i naiwnością. Po to, by czerpać z tego radość! Kolekcja, na pierwszy rzut oka infantylna, bo teatralna i utrzymana w cukierkowych kolorach, była jednak bardzo dojrzała. Projektantka przemyślała ją w każdym calu i dopięła wszystkie szczegóły – sama zaprojektowała zdobiące ubrania nadruki i zadbała o dodatki (kolorowe długie rękawiczki zdobione falbanami to nasze wiosenne must-have!).

Artykuł o Cracow Fashion Week w Harper's Bazaar

Cracow Fashion Week w Harper’s Bazaar

Cały artykuł o Cracow Fashion Week możecie przeczytać na stronie: https://www.harpersbazaar.pl/moda/4939/poznajcie-mlode-talenty-ktore-odkrylismy-podczas-cracow-fashion-week

Call Now ButtonZadzwoń teraz