Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image
Scroll to top

Top

MAŁOPOLSKA NOC NAUKOWCÓW - edycja 2019! - KSA

MAŁOPOLSKA NOC NAUKOWCÓW – edycja 2019!

W 2019 r. już po raz kolejny Krakowskie Szkoły Artystyczne zostaną partnerem Małopolskiej Nocy Naukowców. Z niecierpliwością czekamy na 27 września!

Małopolska Noc Naukowców to 8 miast, 13 lat historii, ponad 50 instytucji partnerskich, ponad 1,5 tys. różnych wydarzeń, i około 1 200 naukowców z różnych dziedzin nauki zaangażowanych w tworzenie programu, ponad 70 tys. odwiedzających i… tylko jedna noc – w tym roku, w piątek 27 września. Ale Małopolska Noc Naukowców to przede wszystkim ciekawie spędzony czas i znakomita okazja, aby uczyć się przez doświadczenia i zabawę. Małopolska Noc Naukowców jest częścią Europejskiej Nocy Naukowców – European Researchers’ Night. W 2018 r. wydarzenie zorganizowano w 342 europejskich miastach, a udział w nim wzięło ponad 1 mln osób!

https://nocnaukowcow.malopolska.pl/

 

malopolska noc naukowcow 2019 plakat

 

Warsztaty i wykłady zaproponowane przez Krakowskie Szkoły Artystyczne obejmują różne dziedziny szeroko pojętej sztuki. Chcemy, aby uczestnicy zajęć spędzili ten czas kreatywnie, znaleźli inspirację oraz zdobyli wiedzę, którą będą chcieli w przyszłości rozwijać.

Już wkrótce podamy więcej informacji! Śledźcie naszą stronę i facebooki.

Zobaczcie relację z poprzednich edycji:

 

 


 

Rejestracja na Wydarzenia MNN 2019 rusza w środę 18 września 2019 roku o godzinie 9:00.

Jedynie na pokazy w Instytucie Ekspertyz Sądowych – zapisujecie się dzień później, czyli 19 września, również od godziny 9:00.

 

10. edycja Małopolskiej Nocy Naukowców już za nami!

Call Now ButtonZadzwoń teraz