Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image
Scroll to top

Top

Małopolska Noc Naukowców 2019 - warsztaty KSA! - KSA

Małopolska Noc Naukowców 2019 – warsztaty KSA!

Warsztaty zaproponowane przez Krakowskie Szkoły Artystyczne, które odbędą się podczas Małopolskiej Nocy Naukowców, obejmują różne dziedziny szeroko pojętej sztuki. Chcemy, aby uczestnicy zajęć spędzili ten czas kreatywnie, znaleźli inspirację oraz zdobyli wiedzę, którą będą chcieli w przyszłości rozwijać.

W 2019 r. już po raz kolejny Krakowskie Szkoły Artystyczne zostaną partnerem Małopolskiej Nocy Naukowców. Tegoroczna edycja odbędzie się już 27 września.

Małopolska Noc Naukowców to 8 miast, 13 lat historii, ponad 50 instytucji partnerskich, ponad 1,5 tys. różnych wydarzeń, i około 1 200 naukowców z różnych dziedzin nauki zaangażowanych w tworzenie programu, ponad 70 tys. odwiedzających i… tylko jedna noc – w tym roku, w piątek 27 września. Ale Małopolska Noc Naukowców to przede wszystkim ciekawie spędzony czas i znakomita okazja, aby uczyć się przez doświadczenia i zabawę. Małopolska Noc Naukowców jest częścią Europejskiej Nocy Naukowców – European Researchers’ Night. W 2018 r. wydarzenie zorganizowano w 342 europejskich miastach, a udział w nim wzięło ponad 1 mln osób!

 

WARSZTATY KSA:

 

 • projektowania/aranżacji wnętrz
  Podczas warsztatów poznasz tajniki pracy architekta wnętrz oraz wykonasz swój pierwszy mood board.

 

 • rysunku żurnalowego
  Warsztaty rysunku żurnalowego. Warsztaty będą okazją do nauczenia się rysowania charakterystycznej “żurnalowej” sylwetki oraz pozwolą poznać wiele interesujących technik plastycznych stosowanych przez projektantów ubioru.

 

 • malarskie
  Warsztaty odbędą się w profesjonalnej sali malarskiej. Nauczysz się posługiwać światłocieniem, tworzyć szybkie szkice farbami akrylowym oraz zdobędziesz niezbędną wiedzę na temat malarstwa.

 

 • projektowania biżuterii z metalu
  Warsztaty będą miały miejsce w profesjonalnej pracowni biżuteryjnej, w pełni wyposażonej we wszystkie niezbędne narzędzia i materiały (praca z metalem).

 

 • „zrób swoją eko torbę”
  Warsztaty odbędą się w profesjonalnej pracowni krawieckiej. Podczas warsztatów będzie można stworzyć swoją ekologiczną torbę na zakupy, siateczki na owoce i warzywa.

 

 • artystycznego przerabiania ubrań
  Kreatywne przerabianie, zmienianie funkcji, tworzenie z materiałów recyklingowych to tylko niektóre z trików, które poznasz podczas warsztatów. Przynieś ze sobą stare ubrania i dodatki, a warsztaty zakończysz z niesamowitą kreacją, którą weźmiesz ze sobą do domu.

 

 • aktorskie
  Warsztaty to świetna okazja do sprawdzenia się jako aktor. Ćwiczenia dykcji, emisja głosu, interpretacja tekstu, obycie ze sceną. Na warsztaty przygotuj monolog w pierwszej osobie.

 

 • choreograficzne
  Choreografia, rozwój poprzez taniec. Rozwój koncentracji, pamięci, kreatywności poprzez taniec i ruch, pokonywanie nieśmiałości i własnych ograniczeń.

 

 • fotografii portretowej
  Warsztaty odbędą się profesjonalnym studiu fotograficznym. Prowadzący wyjaśni jak ustawiać światło, nauczy współpracy z modelem oraz pracy w studio. Warsztaty będą obejmowały dziedzinę fotografii porterowej. Zabierz ze sobą swój aparat fotograficzny.

 


 

Rejestracja na Wydarzenia MNN 2019 rusza w środę 18 września 2019 roku o godzinie 9:00.

https://nocnaukowcow.malopolska.pl/

Call Now ButtonZadzwoń teraz