Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image
Scroll to top

Top

Małopolska Noc Naukowców - 16. edycja (RELACJA) - KSA

Małopolska Noc Naukowców – 16. edycja (RELACJA)

30 września  2022 r. odbyła się 16. edycja Małopolskiej Nocy Naukowców! Krakowskie Szkoły Artystyczne od lat są partnerem wydarzenia. Przedstawiamy relację z naszych warsztatów i wykładów.

W programie Krakowskich Szkół Artystycznych znalazły się m.in. warsztaty szycia eko torby, które przygotowali dla was wykładowcy Szkoły Artystycznego Projektowania Ubioru, mgr sztuki Anna Niemczyk oraz dr Piotr Pandyra. Pasjonaci fotografii mieli okazję poznać zagadnienia związane ze światłem i postrzeganiem barw. Szkoła Choreografii wprowadziła was w tajniki terapeutycznej roli tańca. Zobaczyliście również jak wygląda praca na planie oraz jak podnieść swoje kompetencje w zakresie wystąpień publicznych. Zastanawialiście się jak budować oryginalny modowy content na IG oraz jakie cechy powinien mieć dobry Visual Merchandiser.

Wśród naszych warsztatów pojawiły się również zajęcia w j. ukraińskim. Razem z Iryną Shchavinską oraz Olgą Dudko prześledziliście jak przebiegały zmiany w modzie, stylizacji i wizażu na przestrzeni wieków. Z kolei Anastasiia Bondarchuk zapoznała was z podstawami fotografii.

Dziękujemy wszystkim wykładowcom oraz uczestnikom warsztatów za udział w kolejnej edycji MNN!

 

Fot. Katarzyna Treblińska / Szkoła Kreatywnej Fotografii

 


 

Małopolska Noc Naukowców!

To hasło jest znane chyba już każdemu mieszkańcowi regionu. I fakt ten nikogo już nie dziwi, bo za pasem kolejna odsłona naszego flagowego wydarzenia, które na przestrzeni lat trwale wpisało się w kalendarz popularnonaukowych imprez. Imprez lubianych i cenionych przez uczestników. Czy warto w niej uczestniczyć i czy to może być ciekawe? Naturalnie! Próżno szukać lepszej okazji, aby móc przyjrzeć się pracy naukowców z tak bliska, aby móc zapytać ich o to, o co zapytać na co dzień nie sposób. Tylko w jednym dniu w roku badacze będą tylko do Waszej dyspozycji, odpowiadając na dziwne i jeszcze dziwniejsze pytania. Bez wyjątku!

Małopolska Noc Naukowców 2022 – poznajcie PROGRAM!

Zadzwoń teraz