Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image
Scroll to top

Top

Maja Sablewska gościem Empiku - spotkanie prowadzi dr Jerzy Gaweł/ Meeting with Maja Sablewska at Empik, hosted by dr. Jerzy Gaweł - KSA

MAJA SABLEWSKA gościem Empiku

2 marca, godz. 17.00

empik Kraków, Rynek Główny 5, 2 piętro

Maja Sablewska – doradca wizerunkowy, menedżerka gwiazd, osobowość telewizyjna. Zajmowała się karierą największych gwiazd polskiego show biznesu. Była jurorką w pierwszej edycji show stacji TVN X Factor. Jako doradca wizerunkowy współpracowała ze światową marką kosmetyczną, zaś w 2012 r. rozpoczęła przygodę z modą, podejmując współpracę ze znaną w Europie polską marką MOHITO.

W poradniku „10 sposobów na modę według Mai Sablewskiej” autorka podaje sposoby na to, jak umiejętnie korzystać z mody i jakich zasad warto się trzymać. Opowiada też o tym w jaki sposób wkroczyła do świata show-biznesu, który docenia jedynie największe osobowości.

Autorka przywołuje w jaki sposób wypracowała swój własny niepowtarzalny styl oraz … w jaki sposób nieśmiała zakompleksiona dziewczyna stała się dzisiaj ikoną dobrego stylu.

Spotkanie poprowadzi dyrektor Szkoły Artystycznego Projektowania Ubioru dr Jerzy Gaweł, juror konkursów:

Habitus Baltija w Rydze

Złota Nitka w Łodzi

Gryf Fashion Show w Szczecinie

członek Kapituły Złotego Medalu Targów Poznańskich

Meeting with MAJA SABLEWSKA at Empik

2 March, 5pm

empik Kraków, Rynek Główny 5, 2nd floor

In the guide, „10 Ways to fashion by Mai Sablewskiej” she notes ways on how skillfully use the principles of fashion and what it is worth to stick to. She also tells how she entered the world of show business, which recognizes only the greatest personality.

The author recalls how she developed her own unique style and … how a shy girl became a big style statement today. The meeting will be hosted by dr. Jerzy Gaweł, Director of the Cracow School of Art and Fashion Design, juror of: Habitus Baltija in Riga, Złota Nitka in Lodz, Gryf Fashion Show in Szczecin.

 

 

 

Sablewska

Bez uśmiechu nigdy nie będziesz w pełni ubrana – to motto autorki oraz hasło przyświecające publikacji.

W poradniku „10 sposobów na modę według Mai Sablewskiej” Maja Sablewska – menedżerka gwiazd i doradca wizerunkowy – podaje sposoby na to, jak umiejętnie korzystać z mody i jakich zasad warto się trzymać. Opowiada też o tym w jaki sposób wkroczyła do świata show-biznesu, który docenia jedynie największe osobowości.

Autorka przywołuje w jaki sposób wypracowała swój własny niepowtarzalny styl oraz … w jaki sposób nieśmiała zakompleksiona dziewczyna stała się dzisiaj ikoną dobrego stylu.

„Byłam…

zakompleksioną dziewczyną w za dużych bluzach, pod którymi próbowałam ukryć siebie i swoje marzenia. Miałam aparat na zębach i bardzo ciemne włosy. Wyglądałam jak klasyczna brzydula.

Jestem…

dziewczyną, która poprzez różne sytuacje życiowe, ciągłą pracę, ucząc się na błędach, stworzyła własny styl. Jeśli wychodząc z domu, czuję się dobrze, to znaczy, że jestem dobrze ubrana. Praca daje mi radość. Jestem szczęśliwa. Marzę, stawiam sobie cele i staram się je osiągnąć. Pracuje na swoje marzenia i kocham ludzi.

Będę…

pomagać innym. Kiedy pracowałam z gwiazdami, starałam się nie tylko świetnie je wypromować, ale zbudować w nich pewność siebie. Teraz czuję wielkie wsparcie ze strony ludzi, którzy do mnie piszą i pytają o rady. Dlatego będę ich wspierać w tym, co mnie samej udaje się najlepiej – w zabawie stylem. Chcę być waszym Doradcą Wizerunkowym i przekazać moje sposoby na modę… z uśmiechem.”

zdjęcie Maja Sablewska_FOTO Weroniki Bang

                fot. Weronika Bang
Call Now ButtonZadzwoń teraz