Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image
Scroll to top

Top

Łukasz Jemioł w SAPU [Cracow Fashion Week]

Łukasz Jemioł w SAPU [Cracow Fashion Week]

Łukasz Jemioł był gościem SAPU w czasie Cracow Fashion Week. Projektant spotkał się ze studentami i entuzjastami mody, a także przyznał swoją nagrodę.

To było bardzo gorące spotkanie, nie tylko z uwagi na piękną pogodę, która wtedy odwiedziła Kraków. Na spotkanie z Łukaszem Jemiołem, który w tym roku obchodzi 10-lecie istnienia swojej marki, przybyły tłumy słuchaczy. Publiczność do ostatniego miejsca wypełniła aulę SAPU przy ul. Zamoyskiego 52 w Krakowie.

Fot. Martyna Szulakiewicz

 

W czasie spotkania rozmawiano o początkach drogi modowej Łukasza, o jego nauce na Akademii Sztuk Pięknych w Łodzi, którą projektant ciepło wspominał, a także o tym, jak wygląda współczesny rynek mody w Polsce. Łukasz nie tylko opowiadał, ale także odpowiadał na liczne pytania, dając młodym projektantom wiele cennych i praktycznych rad, jak zaistnieć w świecie fashion. Na koniec nie mogło zabraknąć selfie, czyli wspólnego zdjęcia z uczestnikami spotkani, które prowadził Rafał Stanowski.

Fot. Joanna Kowalewska

 

Wieczorem Łukasz przeniósł się do Centrum Kongresowego ICE Kraków, gdzie wziął udział w gali Cracow Fashion Awards – pokazie dyplomowym SAPU. Projektant przyznał indywidualne wyróżnienie, które otrzymała Joanna Organiściak-Płachta. Łukasz udzielił również wywiadu telewizji TVN, która była obecna podczas gali.

Zobaczcie Instagrama Łukasza Jemioła

Zadzwoń teraz